Послуги вивезення сміття в Ямполі надаватиме шосткинське підприємство «Броус»

Про це інформує офіційний сайт Ямпільської селищної ради

«Згідно з рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради від 08.06.2021 № 91 «Про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території  Ямпільської селищної ради» 09.07.2021 відбувся конкурс на надання відповідної послуги. У зв’язку з тим, що на розгляд відповідної комісії було надано лише один пакет документів, комісія ухвалила рішення про необхідність укласти договір з учасником конкурсу ПП «Броус» терміном на 12 місяців. До уваги мешканців смт Ямпіль! Графік вивезення сміття не змінюється!», – зазначається у повідомленні.

Згідно з даними Єдиного реєстру, приватне підприємство «Броус» зареєстровано в м. Шостка по вулиці Івана Євдокименка, 4. Його керівником і власником є Андрій Кочаток.

Сьогодні ж відбувся і конкурс на водопостачання с. Привокзальне, яке також буде здійснювати підприємство з м. Шостки.

«Згідно з рішенням виконавчого комітету Ямпільської селищної ради № 83 від 28.05.2021 «Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення Виконавця послуг з централізованого водопостачання в с-щі Привокзальне» 09.07.2021 відбувся конкурс на надання відповідної послуги. У зв’язку з тим, що на розгляд відповідної комісії було надано лише один пакет документів, комісія ухвалила рішення про необхідність укласти договір з учасником конкурсу МПП «Агротех» терміном на 12 місяців», – зазначається у повідомленні на сайті.

5 thoughts on “Послуги вивезення сміття в Ямполі надаватиме шосткинське підприємство «Броус»

  1. А ПП Броус знает в какой стороне находится пгт.Ямполь? Что-то сегодня по заявленому графику за мусором никто не приехал…Хочется верить, что это только сегодня

Comments are closed.