Прокуратура повернула Дружбівській громаді ставок, орендатор якого роками не платив орендну плату

За позовом Шосткинської окружної прокуратури Господарським судом Сумської області фізичну особу-підприємця зобов’язано повернути територіальній громаді земельну ділянку з розташованим на ній водним об’єктом площею 27,8 га.

Про це Ямпіль.INFO повідомив Прокурор Ямпільского відділу Шосткинської окружної прокуратури О. Камчатний.

Під час судового розгляду встановлено, що водний об’єкт, що розташований на території Дружбівської об’єднаної територіальної громади Шосткинського району, з 2012 року на підставі договору оренди перебуває в користуванні фізичної особи-підприємця. У той же час, орендарем систематично до бюджету не сплачувалась орендна плата за землю, внаслідок чого виникла заборгованість в розмірі майже 50 тис. грн.

Погодившись з доводами прокурора, судом прийнято рішення про припинення шляхом розірвання договору оренди та зобов’язано недобросовісного орендаря повернути відповідну земельну ділянку та розташований на ній водний об’єкт до власності територіальної громади.

4 thoughts on “Прокуратура повернула Дружбівській громаді ставок, орендатор якого роками не платив орендну плату

  1. А слабо счета блокирнуть? Или голова громады полста косарей со своих доложит? Госпидары

    1. Кто ж тебе скажет?! Тайна следствия! Афтор жжот!

    2. Думаю, що це озеро біля села Дорошівка, як мінімум площа збігається з публічною кадастровою картою – 27.8280 га., кадастровий номер – 5925680800:01:015:0007.

Comments are closed.