Традиційно на весні в Ямпіль повертається стара проблема агресивних бродячих собак, які сбиваються в зграї та створюють реальну загрозу здоровю мешканців селища. Ямпільчани добре памятають до яких наслідків може призвести таке становище, тож, бють на сполох.  Ситуація досить типова для таких населених пунктів, як Ямпіль в якому існує великий приватний сектор, де тримають собак. Господарі неналежно контролюють своїх утриманців, тож ті мають змогу спокійно розгулюювати вулицями селища. Зважаючи на це, ще в січні голова селищної ради звернулась до собаководів з проханням утримувати домашніх тварин в належному стані – «не відпускати з ланцюга на вулицю, вигулювати на мотузці, якщо собаки великі, бійцівські породи – в намордниках» та не допустити, щоб вони спричинили шкоду мешканцям селища. Проте, як бачимо вжиті міри не були ефективні, до рекомендацій голови селища не прислухались.

5 thoughts on “Зграї собак знову турбують ямпільчан

 1. страшная привычка есть собак все еще сохраняется во Вьетнаме, Китае и Корее.Мясо считается деликатесом и особенно богатым белком. Тем не менее, вареное мясо собаки, доступно только в специализированных ресторанах. Кроме того, протест против убийства собак становится все сильнее в последние годы. так-что или сами начинаем есть собак или завозим Китайцев, Корейцев

  1. Вы хотите сказать,что нам нужно есть собак,что б не всплывала проблемма бродячих собак?
   Да вы в своем уме?Покажитесь психиатру!

   1. я с вами полностью согласен травить єто гуманней чем есть) (вообще я шучю)

 2. Глава поселка уже решала эту проблему путём отравления собак.Многие помнят о том,как из администрации выходили люди с травленными продуктами и несли их собакам.
  Что можно говорить о благоустройстве поселка,если проблемы решаются такими путями?

Comments are closed.

error: Content is protected !!