Ремонт квартир під ключ: чому його обирають і яка його вигода

Коли затівається ремонт, хочеться щоб він не тільки пройшов якісно, але і закінчився по можливості швидко. Також бажаною є економія. І всього цього можливо досягнути за рахунок послуг, що надаються під ключ. Ремонт квартир під ключ має низку переваг. Особливо якщо за роботу візьмуться професіонали, які проведуть всі етапи з притаманним їм професіоналізмом. Щоб перекласти все на плечі професіоналів, потрібно знайти таких, яким можна довіряти. І спеціалісти «Капітель» є саме такими. Спеціалісти допоможуть скласти проект та забезпечать його покрокове виконання.

Що має на увазі термін «ремонт під ключ»

Термін «під ключ» передбачає виконання комплексної роботи у всіх кімнатах квартири. Зазвичай, щоб його провести наймається команда спеціалістів, які дозволяють швидко виконати всі необхідні роботи. Це вигідна практика, оскільки зазвичай замовник отримує якісні послуги швидко та ще й зі знижкою. Всі роботи виконує команда, яку ви наймаєте в одній фірмі, тому можете отримати ще й суттєву знижку. Окрім того, ви економите час, оскільки не потрібно його витрачати на пошуки людей, здатних виконати роботу на достойному рівні з урахуванням роботи, яку уже виконали інші спеціалісти. Участь замовника зводиться до підписання договору, прийняття та оплати послуг – все інше зроблять спеціалісти.

Переваги які надає ремонт під ключ

Все більше переваг може отримати людина, яка обирає ремонт під ключ. Серед них виділяють наступні:

  • Всі роботи проходять під наглядом спеціаліста, тому власнику житла не потрібно бути постійно на зв’язку, щоб визначитись з рішенням того чи іншого питання.
  • Замовник економить нерви, фінанси та свій час, який може потратити на щось корисніше.
  • Гарантується висока якість виконаної роботи та дотримання заданих термінів.
  • Ніяких простоїв, окрім тих що зумовлені ремонтною технологією.
  • Розрахунок, покупка та підготовка необхідних матеріалів.
  • Виконання як чистової так і чорнової роботи.

Ви можете самі обрати дату, коли зручніше всього розпочинати ремонт, що дозволить спланувати свій час та розібратись, куди переїхати на час виконання робіт, якщо проживаєте у квартирі, яку будуть ремонтувати. Переїзд у цьому контексті є найкращим рішенням, оскільки дозволяє робітникам виконувати свою роботу, не заважаючи власникам.

Але оскільки у ремонті під ключ важливо щоб кожен робітник мав високий рівень професіоналізму, щоб досягнути бажаного ефекту, потрібно користуватись послугами компанії, яка слідкує за цим. Також зверніть увагу на те, чи тверезі майстри, яке у них обладнання та на загальний рівень майстерності. Якщо все влаштовує, можна довіряти спеціалістам своє житло.

Чому ремонт під ключ так недорого обходиться

 Ми перерахували переваги ремонту під ключ, але все ж питання ціни, яке є основною перевагою розглянутого спектра послуг, заслуговує окремої уваги. Ремонтувати квартиру під ключ значно дешевше та швидше ніж окремо наймати фахівця для кожного завдання. Ви отримаєте повністю готову квартиру від одного виконавця.

Вартість ремонту квартири під ключ має безпосередню залежність від того, яку загальну площу займає житло. Тобто, від кількості квадратних метрів, які мають бути відремонтовані спеціалістами. Також на ціну впливає специфіка та складність роботи.

Але не дивлячись на це, ремонт під ключ є вигідною угодою як для виконавців так і для замовників. Оскільки виконавці отримують відносно довготривалий проект, а замовник – знижку за виконані роботи.