В смт Ямпіль планується ремонт дороги по вул. Спасо- Преображенському (поворот до автостанції) та по вул. Ботанічній (вздовж станції юннатів), в смт Свеса буде відремонтовано проїзд по вул. Центральна до буд.2 та проїзд по вул. Соборна до буд. 2

Про це на своїй сторінці в Фейсбук написав депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха.

«Інформую вас, за кошти Державного бюджету та за ініціативи Народного депутата України Молотка І.Ф та нашоі спільної команди ПП «За Майбутне» на Сумщині, керівництвом Сумської обласної державної адміністрації підтримано та подано на включення до порядку денного бюджетної комісії та сесії нашу пропозицію та включено в перелік ремонтів доріг, дороги на Ямпільщині у 2021 році, а саме:

  1. буде закінчено та капітально відремонтовано ділянку дороги в с. Орлівка (з початку села зі сторони с. Ямпіль до примикання з капітальним покриттям відремонтованим минулого року, закінчемо ремонт дороги розпочатий торік). Можу без перебільшення зазначити, що закінчення ремонту даної ділянки має стратегічне значення для мешканців населених пунктів: Орлівка, Микитівка,Княжичі,М-Буда,Свеса, так як вся Свеська ОТГ зможе комфортно діставатись до нового обьеднаного Шосткинського району.
  2. в с. Ямпіль буде відремонтовано дороги по пров. Спасо- Преображенському та по вул. Ботанічній.
  3. в с. Свеса буде відремонтовано проїзд по вул. Центральна до буд.2 та проїзд по вул. Соборна до буд. 2

Щиро дякую колегам депутатам, які підтримали нашу пропозицію, щодо ремонту доріг на Ямпільщині проголосувавши «за», під час проведення бюджетної комісії та в сесійному залі Сумської обласної ради», – зазначається у повідомленні.

1 thought on “В Ямполі та Свесі відремонтують комунальні дороги

  1. У Свесі (колишня назва вул.Крупської) не будуть ремонтувати, бо там жахіття, зовсім немає асфальту чи вже грейдером останнє знести, бо там ями сантиментрів по 50 у глибину

Comments are closed.

error: Content is protected !!