Сьогодні на території Ямпільського району з ініціативи обласної державної адміністрації відбулась науково-практична конференція з підготовки ґрунту, посіву озимих культур та догляду за їх посівами у осінній період 2011 року, в якій взяли участь аграрії, науковці, представники інвесторів та сільгоспвиробників з 7 районів Сумщини. Конференція складалась з практичної та теоретичної частини. Спочатку учасники зібрались на полі неподалік села Дорошівка, де представники компанії «NOVOFARM» продемонстрували зразки найсучаснішої закордонної техніки, що використовується компанією на полях Ямпільського району.

Робота конференції продовжилась в залі засідань Будинку рад в Ямполі, де були заслухані виступи, що стосувались як роботи сільгоспуправлінь райдержадміністрацій поліської зони, так і технологій вирощування озимих культур, впливу на них погодних умов та інші важливих питань галузі.

3 thoughts on “Ямпільщині бути аграрною

  1. Причем тут союз? У нас есть земля? а мы отдаём её американцам. Нужно быть хозяинами, а не арендодателями.

  2. Ой, как радуют душу эти фотографии!!! А то больно смотреть на пустующие поля. Хорошо, что взялись за сельское хозяйство.

Comments are closed.

error: Content is protected !!