Як найкраще підготуватись до ЗНО з математики?

Школа «На урок» пропонує учням високоякісні онлайн-курси підготовка до зно з математики. Саме тут діти отримають необхідні знання і навики, які допоможуть їм не лише досконало знати цей предмет, а і набудуть вміння правильно складати відповідальні іспити.

За вікном вже кінець липня, а це означає, що вже за місяць розпочнеться новий навчальний рік і найбільш відповідальним він буде для учнів, які перейшли до одинадцятого класу. Саме цього року їм доведеться закінчити школу і поступити до вищих навчальних закладів, а для цього їм потрібно успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання. Для багатьох школярів вже сама абревіатура «ЗНО» викликає переляк, хоча насправді нічого складного в зовнішньому незалежному оцінюванні немає. Його можна успішно скласти, якщо, звичайно, наполегливо готуватись до іспитів.

На жаль, вагомим мінусом нашої системи освіти є те, що належним чином підготуватись до ЗНО в школі практично неможливо. Знань, які вчителі дають на заняттях катастрофічно мало, не вистачає індивідуального підходу до учня, вміння правильно донести до нього інформацію, пояснити важливі моменти. Саме тому абсолютна більшість випускників готується до ЗНО з репетиторами у позаурочний час. Звичайно, що і така підготовка не дає гарантію успішного складання іспиту, адже не всі ці курси є якісними. Варто велику увагу приділити вибору вчителя чи компанії, яка готуватиме вашу дитину до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Одним з найбільш ефективних способів підготувати дитину до ЗНО є онлайн-курси від школи «На урок». Річ у тім, що тут працюють справжні професіонали своєї справи, які вміють навчати дітей базовим дисциплінам та цілеспрямовано готують їх до складання іспитів. Мова йде про те, що дитина не лише отримає необхідні знання, а і буде на сто відсотків готовою до процедури ЗНО. Вона зможе витримати іспит психологічно і зможе правильно розподілити час так, щоб отримати якнайбільше залікових балів.

До речі, це не пусті слова, а факти які доведені цифрами. Абсолютна більшість випускників школи «На урок» складають ЗНО на 180 балів. Тобто ми маємо результат, який точно дозволить учню продовжити навчання у одному з найкращих вищих начальних закладів України. Це успіх дитини і спокій батьків, які можуть бути на всі сто відсотків впевненими у тому, що дали своїм дітям все для того, щоб вони стали успішними у цьому житті.