Asics – життя в русі, яким воно має бути

Asics – висока якість і сучасні технології для забезпечення вашого комфорту

У 1949 році Кіхачіро Оніцука зайнявся невеликим бізнесом і відшивав баскетбольні кросівки прямо в своїй вітальні. Хто міг подумати, що це скромне починання переросте в мульти мільярдну корпорацію. Сама назва бренду є абревіатурою латинської фрази, яка описує важливість гармонії тіла і духу. Це і стало головною місією компанії – створювати зручну і практичну амуніцію для всіх любителів активного способу життя. Багато хто говорить, що їх продукція краща для спортсменів, але марка постійно демонструє власний свіжий погляд на способи досягнення цієї мети. Вона є однією з кращих за частиною технологій, при чому активно долучає сторонніх виробників до спільних проектів. Це дозволяє об’єднати зусилля для створення дійсно бездоганних продуктів як по частині функціональності, так і за якістю виготовлення.

Серцем Asics можна назвати науково-дослідний інститут, який постійно займається вивченням людського тіла, тестами і розробками нових сценаріїв розвитку діючих технологічних базисів. Звичайно тут регулярно пропонуються нові концепти, які завдяки практично безмежним ресурсам фірми майже миттєво застосовуються в готових продуктах після проходження повного циклу тестування. Все в конструкції націлене на ефективність роботи. Бренду властива лаконічність: кожен елемент повинен займати своє місце з певною метою, в іншому випадку від зайвих деталей позбавляються по максимуму. Складно порахувати всі успіхи лейбла в представництві великого спорту – це і зробило компанію настільки відомою в усьому світі завдяки гучним перемогам амбасадорів.

У сучасних колекціях марки ви зустрінете безліч лінійок, націлених на виконання тих чи інших функцій. Повсякденні кросівки, для бігу і спорту, футбольні, баскетбольні, тенісні і т.д. Крім цього фірма випускає високотехнологічний одяг із сучасних синтетичних матеріалів, який стане ідеальним доповненням для тренувань на вулиці і в спортзалі. Звичайно головна увага приділяється серед покупців саме взуттю, адже воно себе дуже добре зарекомендувало не тільки зручністю і практичністю, але і своєю довговічністю. У виробництві використовують високоякісні матеріали, стійкі до зносу, які довго служать навіть в екстремальних для них умовах використання. Придбати оригінальну продукцію в Україні ви можете, відвідавши інтернет-магазин Saks’85, де зібрані всі новинки останніх сезонів від Asics і багатьох інших іменитих виробників.