Канал «1+1» оголосив склад зіркових команд та ім’я ведучого шоу «Маскарад»

Другий сезон «Маскараду» приготував глядачам безліч сюрпризів

Канал «1+1» оголосив про початок роботи над другим сезоном «Маскараду», у якому глядачі побачать багато нового. Майже повністю змінився склад зіркових команд, які боротимуться за перемогу у проєкті. З минулого сезону в новий перейшов лише Юрій Ткач, який і очолив одну з команд. До нього приєдналась телеведуча Маша Єфросініна та рок-діва Юлія Саніна, яка в першому сезоні в образі Дракоші стала «Бронзовим супергероєм».

Команду суперників очолив Ігор Ласточкін, який минулого разу став «Золотим супергероєм». У компанію до нього потрапили суперзірка Ірина Білик та співак Володимир Дантес, виступавший в попередньому сезоні в образі The Стрекоза. Оскільки деякі члени команд мають досвід виступів на проєкті, очікується що боротьба цього разу буде ще запеклішою. За право назвати ім’я учасника команди будуть змагатись у конкурсі пародій, а переможця батлу обиратимуть глядачі у студії.

У ролі ведучого замість Юрія Горбунова глядачі побачать Тімура Мірошніченко, який цього літа приєднався до команди «1+1» та став одним із ведучих програми «Твій день». Разом з телепрограмою https://tv.meta.ua/ ви завжди будете в курсі телевізійних новин та не пропустите прем’єру «Маскараду». Творці шоу обіцяють, що персонажі здивують не тільки вокалом, а й танцювальними, акробатичними номерами та фокусами.

Учасники команд висловились про новий сезон «Маскараду»

Ігор Ласточкін зауважив, що в новому сезоні інтрига буде просто неймовірною: він чекає, що колеги по шоу-бізнесу відкриють приховані таланти, та викличуть «wow-эффект». Під час відгадування команда Ласточкіна планує користуватись інтуїцією, музикальним слухом, почуттям гумору та логікою.

Ірина Білик розповіла, що щаслива вперше за багато років поринути у світ телевізійного проєту, у якому беруть участь її колеги по сцені. Зірка розповіла, що вони всією родиною дивились перший «Маскарад», сперечались та намагались вгадати учасників. Особисто їй вдалось впізнати лише одного персонажа. Проте, Ірина сподівається, що разом з командою вгадувати буде легше. Співачка ретельно підготувалась до шоу: згадала всіх зірок, передивилась виступи молодих артистів, вивчила їхні псевдоніми. Вона бажає побачити в фантастичних образах своїх знайомих, а може навіть когось із колишніх коханих.