Освіта для вчителя: найкращі курси підвищення кваліфікації для педагогів

Освітній проект «На урок» пропонує високоякісні курси підвищення кваліфікації вчителів. Педагогічні працівники мають можливість самостійно обрати зручну форму навчання: курси, вебінари, предметні інтенсиви,  онлайн – конференції та інші. По закінченню навчання вони отримають документ, який засвідчить те, що вони проходили навчання та здобули необхідні для їх професії знання та навички.

Чи потрібно вчителям навчатися та підвищувати свою кваліфікацію?

Освітній процес – це, як відомо, двосторонній рух, який передбачає, що навчаються і розвиваються одночасно дві сторони: учень та його вчитель. Тільки за умови такого руху можливе надання якісних знань дітям. Мова йде про те, що вчителі мають постійно навчатись, аби не стояти на місці, щоб розвивати свої професійні навики,  вміти зацікавити учнів, надати їм повний спектр знань з того, чи іншого предмету.

Звичайно, що навчатись після здобуття вищої освіти до вподоби далеко не всім, тож на курси підвищення кваліфікації записуються одиниці. Але саме ці вчителі користуються попитом на ринку праці. Ні, мова йде не про їх дипломи, чи сертифікати про освіту, а про вміння побудувати якісний та сучасний  освітній процес, вміння навчити учня всьому, що передбачено освітньою програмою та всьому, що знадобиться йому у житті. Батьки учнів уважно спостерігають за всіма вчителями, які працюють з їх дітьми і, звичайно ж, можуть виділити кращих та найбільш професійних.

Де варто здобувати освіту?

Курси для вчителів сьогодні проводить багато закладів, але головним питанням є якість навчання. Важливо, щоб педагоги отримали якісні та, дійсно, необхідні знання та навики роботи з учнями, дізнались про сучасні, ефективні системи навчання, дізнались про всі нові аспекти навчальної роботи. Звичайно, що дати такі знання можуть далеко не всі курси.

Переваги освітнього проекту «На урок»

Саме тому, ми радимо вам звернути особливу увагу на освітній проект «На Урок», який проводить найбільш якісні та професійні курси для вчителів. Тут чудово розуміють, що у вчителів не так багато вільного часу, який вони можуть присвятити навчанню та підвищенню кваліфікації, а тому для них передбачена можливість вибору зручної форми навчання:

  • курси,
  • вебінари,
  • предметні інтенсиви,  
  • онлайн – конференції

Все вищевикладене говорить про те, що якщо вчителю необхідно пройти курси підвищення кваліфікації та отримати додаткову освіту, щоб покращити свої професійні навики, то найкращим варіантом для них є освітній проект «На Урок».