На території Ямпільської, Свеської селищної та Дружбівської міської ради майже 2 місяці не було зареєстровано жодного випадку коронавірусної хвороби. Однак, 30.07.21р. зареєстровано 2 випадки захворювання на СOVID-19 серед жителів одного із сіл Ямпільської ОТГ. Захворіли пенсіонери, до яких завітала  родичка із  Західної України.

Про це Ямпіль.INFO повідомила Завідуюча Ямпільським відділенням ДУ »Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України» Г.П. Камчатна.

На територіїї Ямпільської, Свеської та Дружбівської ОТГ всього зареєстровано 1066       підтверджених  випадків  захворювання  на COVID-19, з них  1041 особа одужала,    23 особи  померли.

Хвороба може супроводжуватися жаром, кашлем, задухою, втратою нюху й іноді смаку, пневмонією. Принаймні у 80% заражених людей захворювання проходить у легкій формі.

Розслаблятися не потрібно, не варто забувати про правила безпеки. І найголовніше — треба подбати про вакцинацію від коронавірусу, яка зменшить ризик важкого перебігу захворювання.