6 thoughts on “Стало відомо, як Ямпіль відзначить День громади

 1. Прикро, що вкотре День Незалежності ми будемо святкувати 23 серпня!! Це ж не 7, не 11, не 19, не 26 років країні, а 30! Невже не можна відзначити свято 24 серпня, як робитиме вся країна?🤷🏼‍♀️
  Чому ми маємо поєднувати таку важливу дату з Днем прапора та Днем громади?!
  Чому минулого року ми взагалі не відзначали День Незалежності? Бо ж був карантин – заборонено, проте через декілька днів відбувся політагітаційний концерт! Дивно правда?
  Дуже шкода, що після всіх подій, які сталися за останні 10 років у країні, так і не навчилися цінувати те, що маємо, і усвідомлювати, яка за це була сплачена ціна!

 2. А як в один і той же час на одній площадці будуть прозожити ігри з футболу та волейболу

 3. А що ви хотіли? Наш регіон під впливом народного депутата, який є відвертим проросійським політиком, і який впроваджує на нашій території політику Кремля. А для Московії незалежність України як ладан для чортів. Тому і придумали день громади, щоб відволікти увагу від Дня незалежності, який сяткується 24 серпня.

  1. Я так понимаю это именно Кремль повышает расценки на электричество, газ, водоснабжение, налогообложение и проч. ? Пенсионная, медицинская и образовательная реформа это тоже ХПП? А Нефтегаз, УЗ, Нацбанк, порты, медзакупки и таможню этот проросийский депутат отдал?

  2. Как здорово найти виноватого! Путина не достать, пусть хоть кому-то достанется. А где ваши “відверті проамериканські та проєвропейські політики”? Может они что-то хорошее для региона делают? Или свои карманы набивают? На Украине для Москвы свет клином сошелся, что ли? Угомонитесь наконец-то. Сделайте сначала сами что-то хорошее ,а потом требуйте с других.

Comments are closed.