Особливості маркування деяких видів кондитерських виробів

Усі кондитерські вироби належать до категорії харчових продуктів, тому, згідно з чинним законодавством, вони підлягають обов’язковому маркуванню. Воно може наноситися різними способами на паперові, целофанові, картонні, пластикові та інші паковання, а його основне завдання полягає в тому, щоб надати споживачеві важливі відомості про якісні характеристики продукту.

При цьому маркування кондитерських виробів https://domino-kiev.com.ua/productions/konditerski-virobi-ua/products має свої індивідуальні особливості, адже асортимент такої продукції сьогодні дуже широкий. Наприклад, етикетка для кожної окремої цукерки через невелику площу не може містити такий самий обсяг відомостей, як паперова оболонка плитки шоколаду. Тому при виборі обладнання для друку та способу його здійснення виробники відштовхуються від асортименту продукції, що випускається.

Маркування цукерок

Цукерки, упаковані у споживчу тару (пакети або коробки), повинні мати маркування із зазначенням цілої низки параметрів (дата виробництва, термін придатності, вага, склад). Супроводити кондитерські вироби штрихкодом і необхідними відомостями можна двома способами:

  • замовити у друкарні повноколірні етикетки з постійною інформацією, а зміні дані (дату виробництва, термін зберігання або штрихкод) додруковувати самостійно;
  • друкувати всю необхідну інформацію самостійно на самоклеючих наліпках.

Ці способи найбільш актуальні, тому що асортимент продукції, що випускається, періодично оновлюється, а інформація про дату виробництва та термін придатності змінюється в процесі виготовлення продукції. Крім того, розфасування цукерок в паковання може здійснюватися різною вагою. Тому всю змінну інформацію зручніше друкувати самостійно за допомогою власного обладнання. До того ж, наприклад, це надає виробникам можливість самим організовувати передсвяткові акції зі зниженням ціни на деякі види товарів.

Маркування тортів

Змазана на етикетці інформація про термін придатності може стати не тільки причиною поганого настрою, але й загрозою здоров’ю та життю покупця такої продукції, а також негативно позначитися на репутації її виробника або продавця. Саме тому, випускаючи кондитерські вироби з обмеженим терміном придатності, підприємства приділяють особливу увагу маркуванню своєї продукції.

Все частіше виробники тортів і тістечок використовують для цього етикетки контролю розкриття. Це захищає їх продукцію й репутацію від недобросовісних продавців, які в гонитві за прибутком не гребують підробляти та передруковувати дату виробництва та/або термін придатності продукції. Відмітна особливість етикетки контролю розтину полягає в тому, що при будь-якій спробі зняти її з паковання або спробувати заклеїти вона руйнується, залишаючи явні рвані сліди. Її залишки неможливо «заховати» під іншою наліпкою, це буде відразу помітно.

Популярні різновиди етикеток

Для маркування кондитерських виробів використовуються самоклеючі етикетки, виготовлені з паперу. В залежності від типу друку, вони поділяються на два види: прості та термотрансферні. За зовнішнім видом можуть бути як одно-, так і повноколірні.

Прості етикетки друкуються на спеціальному папері. Вони недорогі, прості у виготовленні, але не виділяються особливою стійкістю до стирання та впливу сонячних променів. Однак у більшості випадків вони добре підходять для маркування будь-яких кондитерських виробів.

Паперові термотрансферні етикетки бувають матовими й напівглянцевими. Їх вирізняє більш висока стійкість до впливів зовнішніх факторів. Для виготовлення таких етикеток використовуються термотрансфері принтери, а сам друк відбувається на кольоровій стрічці.