Чоловічий гаманець: який вибрати

Гаманець часто є найпопулярнішим і щоденним аксесуаром у чоловічому гардеробі. Це також відбиток вашого стилю та особистості. Таким чином, коли ви збираєтесь купити новий, ви хочете переконатися, що купуєте той, який відповідає вашому способу життя та відповідає вашій естетиці. Ви не хочете соромитися, витягаючи його, щоб оплатити бізнес-ланч або вечерю зі свекровою! Однак є багато, на що слід звернути увагу, включаючи розмір, конструкцію та ціну. Ми зібрали асортимент найкращих гаманців, доступних у всіх стилях – від потрійних і подвійних, до мінімалістичних та власників карток. Крім того, є кілька порад, як вирішити, який розмір і матеріал вам найбільше підійдуть!

Гаманець із затискачем для грошей

Виберіть тонкий гаманець з цією опцією. Він виготовлений з міцної та стильної вуглецевої шкіри та розроблений спеціально для того, щоб поміститися у вашій кишені, без громіздкості. У вас є достатньо місця для 11 карт, а також кишеня для легкого доступу до ваших найбільш часто використовуваних. Крім того, є скріпка для зберігання готівки. Нарешті, будьте в безпеці, знаючи, що ваші гроші та дані захищені перевіреною промисловістю блокуванням RFID. Цей гаманець стане ідеальним подарунком для коханої людини, прийшовши в стильній та елегантній подарунковій коробці.

Шкіряний гаманець із блокуванням передньої кишені

Оскільки готівка стає менш популярною, а картки переходять у цифровий режим, вам доведеться носити з собою так мало. Таким чином, власник карт, такий як цей ультрамінімалістичний дизайн, іноді все, що вам потрібно. Всупереч невеликий розмір, він вміщує до 12 карт і має чітку кишеню для ідентифікатора та отвір для вкладки для пальців, що полегшує доступ до ваших карт. Крім того, якщо у вас є готівка, прихована середня кишеня ідеально підходить для складання купюр. Вибирайте із вибору шкір та оздоблення – все в модному чорному кольорі

Вищий гаманець

Купити чоловічий гаманець для чоловіків, які віддають перевагу більш традиційним речам. Звичайно, він зроблений з найтоншої шкіри, полотна та шовку. У стилі він демонструє знаковий мотив, а також зелені та червоні смуги, які так впізнавані. Функціонально є вісім кишень для карт і відділення для записів, квитанцій та візитних карток. Завдяки такому багатому стилю ви будете прагнути витягнути його з кишені при кожному шансі.