Команда Ямполя  посіла третє (останнє) місце в спортивних змаганнях на Кубок голови райдержадміністрації. Це вже третя поспіль невдача команди з районного центру, адже з часу заснування змагань в 2011 році нашій команді жодного разу не вдалось піднятись з останнього місця турнірної таблиці.

Невеликим втішенням може служити лише те, що ямпільчани змогли скоротити відставання від лідерів, яке в минулі роки було більш ніж беззаперечним. В 2011 та 2012 році воно складало 15 очок від переможця – команди Свеси та 14 очок від срібного призера – команди м. Дружби. В цьому ж році відставання склало «лише» 12 очок від лідера та 6 від віце-чемпіона району.

Вдалось ямпільчанам і збільшити кількість перемог, їх тепер у нашої команди 4. Виявляється, що ямпільчани краще за інших грають в шахи (діти та дорослі), дарц (дорослі) та настільний теніс (діти). В 2012 році наша команда завоювала 3 перші місця, а в 2011 взагалі одне, щоправда тоді в програмі змагань було на два види спорту менше.

Прикро, але факт – команда Ямполя поступилась в 10 видах програми і лише в 4 була другою. При цьому ситуація, порівняно з минулим роком, майже не змінилась. На жаль ці невтішні цифри говорять про реальний стан розвитку спорту в районному центрі.  

2 thoughts on “Ямпіль третій рік поспіль програє кубок району

  1. Третье место -это тоже результат. Спасибо участникам !

  2. Вы издеваетесь?!!!! Последнее место – это результат?!!!
    Вы случайно не в поссовете работаете?))))

Comments are closed.

error: Content is protected !!