В Ямполі відбувся конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків, – Ямпільська селищна рада

Найменування єдиного учасника конкурсу не повідомляється

Як зазначає офіційний сайт Ямпільської селищної ради, 17.08.2021 року конкурсною комісією Ямпільської селищної ради було проведено конкурс  з призначення управителя багатоквартирного будинку.  Протягом місяця з дня подачі документів до селищної ради з бажанням взяти участь у конкурсі звернувся тільки один учасник. Сьогодні на комісії було розглянуто його пропозицію. Наразі матеріали, надані учасником, опрацьовуються та перевіряються  згідно з чинним законодавством.

«Нагадаємо, що конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку оголошується вдруге, попереднього разу не знайшлося бажаючих взяти участь. Відтак, згідно з чинним законодавством, у разі участі одного учасника в конкурсі, орган місцевого самоврядування може укласти угоду з переможцем конкурсу терміном на один рік, за умови відсутності зауважень до поданого пакету документів учасником.    

Також, слід зауважити, що відповідно до статті 5, закону України « Про житлово-комунальні послуги» до переліку житлово-комунальних послуг належать:

– житлова послуга – послуга з управління багатоквартирним будинком.

Послуга з управління багатоквартирним будинком включає:

  • ·         забезпечення утримання спільного майна багатоквартирного будинку, зокрема прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, виконання санітарно-технічних робіт, обслуговування внутрішньобудинкових систем, утримання ліфтів тощо;
  • ·         купівлю електричної енергії для забезпечення функціонування спільного майна багатоквартирного будинку;
  • ·         поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку;
  • ·         інші додаткові послуги, які можуть бути замовлені співвласниками багатоквартирного будинку», – зазначається у повідомленні.