Черговий провал команди Ямполя на кубку голови райдержадміністрації можна пояснити відсутністю селищної спартакіади – таку думку висловив начальник сектору молоді та спорту Ямпільської райдержадміністрації Віктор Смирнов. Очевидно, що Ямпіль програв за рахунок ігрових видів. Низький рівень показали в волейболі, баскетболі (хоча трішки підтянулись в порівняно з минулим роком) та футболі. Вдалим виступ можна вважати лише виступ в індивідуальних видах, зокрема в шахах. Цей успіх можна пояснити індивідуальною майстерністю і тим, що в селищі добре працює відділення ДЮСШ.

В цій ситуації селищу потрібна власна спартакіада, проводити її має селищна рада Ямполя. Два роки тому Савченко Олександр Леонідович склав для них положення про ці змагання, але все, що вони зробили – це розіслали його по організаціям. Звичайно, цього було недостатньо і мало хто відгукнувся. Саме тому в Ямполі немає ні спартакіади, ні результату на районних змаганнях.

Хоча Дружба і Свеса проводять власні спартакіади. В першостях населених пунктів беруть участь команди шкіл, підприємств, організацій та установ. Проводять власні змагання і схожі на Ямпіль районні центри області: Недригайлів, Краснопілля та Липова Долина, спонсорами виступають депутати обласної ради.

4 thoughts on “Віктор Смирнов: Ямполю потрібна власна спартакіада

  1. Демагог .Что лично сам Виктор Петрович сделал ? Одни только рассуждения .Какие у Вас уважаемый возможности ?

  2. Что сделал Виктор Петрович? – чиновник районного уровня занимается спортом на уровне района.Это в том числе и эти соревнования на Кубок главы райгосадминистрации и многое другое. В районе спортивная работа проводится – это факт!!!!

    А вот поселковый уровень!!! Где тут работа?!!!, или работники поссовета хотят что бы администрация снова взяла на себя их функции?!! Не будет в Ямполе спорта при таких ответственных((((

  3. Дуже добре,що мій аналіз виступу ямпільчан зачепив за живе,я так бачу, саме працівників селищної ради(гость).Якщо підходити до підведення підсумків змагань в такому “тоні”,то ніколи не буде позитивного результату.Кожен повинен виконувати свої обовязки на своєму робочому місці. Якщо відверто, то мені б хотілось почути думки жителів Ямполя про розвиток фізичної культури і спорту саме на території селищної ради.

  4. О каком развитии спорта в Ямполе может идти речь, когода за спортивную работу в поссовете отвечает человек, никогда не занимающий спортом и не знающий вообще , что такое спорт. Меру уже надо было давно позаботиться о правильном подборе кадров а не пускать все на самотек.

Comments are closed.

error: Content is protected !!