Багатодітна матір з Дружби вчинила крадіжку банківської картки, щоб прогодувати дітей

За свої дії жінка отримала покарання у виді 850 гривень штрафу.

Таке рішення днями ухвалив Шосткинський міськрайонний суд Сумської області 

В судовому засіданні було встановлено, що наша землячка 13 травня близько 19:30 години, перебуваючи у кімнаті своєї знайомої в м. Шостка, викрала банківську картку АТ «Ощад Банк». Протягом доби жінка розраховувалась цією карткою в різних магазинах м. Шостка (магазині «Дар», «АТБ-Маркет», «М`ясний») на загальну суму 1527,99 гривень.

Обвинувачена свою вину у вчиненні злочину визнала в повному обсязі. Пояснила, що  наглядала за дітьми потерпілої, поки та відпочивала  після роботи, тому зайшла  до  кімнати потерпілої  і побачила, що банківська картка останньої лежить на столі. Вона забрала цю картку, а потім  розраховувалась нею за придбаний в магазинах товар. Купувала продукти харчування, дитячі суміші та каші. Вчинила вказане, бо на той час взагалі не мала коштів, не було чим годувати дітей. І зараз  перебуває у дуже скрутному матеріальному становищі: має  трьох малолітніх дітей, наймолодшому з яких 5 місяців, отримує  виплати на дітей лише трохи більше 2 тис. гривень на місяць.  Працювати зараз також не може, бо не має на кого залишити дітей.  Близьких родичів, які б могли допомогти, не має, бо залишилась сиротою в 7-річному віці. З цивільним чоловіком відносини розладнались, зараз проживають окремо. Зазначила, що як тільки з`явиться  змога – заподіяну шкоду відшкодує.

Суд призначив їй покаранн  у виді  штрафу в розмірі 850 гривень, при цьому, дозволив розстрочити його сплату на  10 місяців.

error: Content is protected !!