Головний лікар Ямпільської центральної районної лікарні Вадим Бойчунь стане гостем онлайн-конференції на Ямпіль.INFO, яка відбудеться в середу 17 квітня. Своє питання головному лікарю районної лікарні може поставити кожен бажаючий мешканець району. Для цього його слід додати у форму для коментарів.

18 thoughts on “Онлайн-конференція з Вадимом Бойчунем

 1. Скажите , Вадим Александрович , вакцинация детей по району осуществляется своевременно? Так как стало известно , из СМИ , что вакцин не хватает , а именно от гепатита?

 2. Прошу дать конкретный ответ: когда в ЦРБ будет решен вопрос с “добровольными”пожертвованиями? До каких пор эти пожертвования будут собираться в карман без выдачи квитанции? Почему добровольные пожертвования у нас стали обязательными? Почему так званые “добровольные” пожертвования берутся даже с детей, которые не зарабатывают? Кто и перед кем отчитывался за собранные пожертвования?
  Если не наведете в ближайшее время порядок в Вашей бюджетной организации, буду вынужден обращаться в прокуратуру о проведении проверки.

 3. Чи планується придбання нового обладнання, транспорту і т.п. медичним установам району і ЦРЛ взагалі?

 4. Як на Вашу думку, чи не призведе реформування швидкої медичної допомоги (ШМД) до погіршення якості надання цієї допомоги в районі?

 5. Скільки має бути установ кожного типу (ФАПів, медпунктів, мед кабінетів, амбулаторій сімейної медицини) в населених пунктах в залежності від чисельності населення?Чи відповідає це у нашому районі? Наскількі забеспечені ліками і обладнанням сільські ФАПи?

 6. Ви прийшли на посаду головного лікаря зовсім нещодавно,-які ваші первочергові плани? Чим ви будете відрізнятися від попередника?

 7. Сегодня все больше сознательных родителей о тказываются от бездумной вакцинации детей. Почему врачи не говорят о возможных осложнениях после прививок? Почему не говорят, что в состав прививок входят вещества, действие которых на организм человека до конца не изучено?

  1. Как показывает практика, експерты, “основательно подтверждаюшие вред прививок” в процессе убеждения ненавязчиво предлагают и продают вам “иммуномодуляторы”, которые потом оказываются БАДами !!!! В этом им помогают истерично настроенные журналисты, которые тоже получают повышенные гонорары за псевдосенсации. Общайтесь с практиками, а не доверяйте СМИ. Иначе ваш ребёнок будет незащищённым.

 8. Чи працюють в ЦРЛ сімейні лікарі і чи можна отримати консультації у сімейного лікаря за телефоном?

 9. Як на Ямпільщині реалізується новий Закон України «Про екстрену медичну допомогу?

 10. Яким чином у приміщенні ЦРЛ працює декілька приватних аптек?Скількі коштів у рік вони сплачують лікарні і куди вони витрачаються?

 11. Чи задоволені ви професійним рівнем лікарів Ямпільської ЦРЛ і їх етичним поводженням з паціентами? Як на Вашу думку, чому ямпільчанам краже за гроші відвідати лікарів з м.Шостки, чим лікуватися вдома?

 12. Чому гарні лікарі їдуть з Ямполя працювати до інших міст? Невже ми можемо втратити і педіатра, який рік назад за допомогою народного депутата Деркача А. “отримав” житло в Ямполі? Чи на це питання має відповісти Госпожа Колоша?

 13. Расскажите, пожалуйста, как можно записать ребенка к стоматологу (с февраля месяца не можем записать ребенка. В ответ слышим:” мы уезжаем в село, не куда записывать, доктор сказал не записывать, придите через неделю и т.п.”) Кто контролирует сколько на самом деле принимает пациентов стоматолог? Почему нельзя создать каждодневную очередь по талонам( как в других районах)?

 14. Для чего к нам в райцентр приезжают врачи из области ? Для галочки ?!!
  11.04.2013 производился приём Сумским врачом гинекологом-онкологом всего лишь с 13,00 до 15,00. Приняв 5-6 человек врач вышла сказав -“скоро буду” но так и не появилась. Оставшиеся пациенты прождав полтора часа, разошлись.

 15. Чому наразі така складна ситуація з профілактичними щепленнями дітей? Моїй дитині вісім місяців, а щеплення було лише проти гапатиту В і на цьому все. В дитячій консультації чуєш тільки обіцянки “ми вам зателефонуєм як буде вакцина”, а коли зателефонують невідомо. Час іде, почнеться дитячий садок, без щеплень до дитячого садка не беруть, кого тоді шукати крайнім?

 16. Неужели мы потеряем педиатра??? Потому что Калоша сыну хочет квартиру??? Кто такая для Ямполя Калоша и кто такой Гук? Сергей Васильевич самый достойный доктор. Надеюсь вы, как главный врач разберётесь

 17. До яких пір у Ямпільській ЦРЛ буде процвітати хабарництво? Щоб полікувати зуби-треба дати хабар, зробити екстрений Кесерів ростин-вимагають 5 тис гривень.Ви в змозі припинити курупційні дії у ЦРЛ чи ні?

Comments are closed.