Справу екс-секретаря сільської ради, яка незаконно виділяла землю, передали до суду

Про це інформує Відділ комунікації поліції Сумської області

«Слідчими Шосткинського районного управління поліції, під процесуальним керівництвом Шосткинської окружної прокуратури, направлено до суду обвинувальний акт стосовно, на даний час, вже колишнього секретаря сільської ради, службова недбалість та внесення до офіційних документів неправдивих відомостей якої спричинило шкоду інтересам держави на загальну суму майже 2 млн грн.

У ході слідства встановлено, що обвинувачена після припинення повноважень сільського голови з серпня 2018 року по грудень 2020 року виконувала його обов’язки. Відтак, секретар сільської ради, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, підробила рішення сесій, після чого 33 особи набули права приватної власності на земельні ділянки. Такі протиправні дії секретаря сільської ради спричинили тяжкі наслідки інтересам держави на загальну суму майже 2 млн грн.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 «Службова недбалість» та ч. 2 ст. 366 «Службове підроблення» Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 3 серпня Прокуратура Сумської області оголосила, що  колишньму секретарю Степненської сільської ради Ямпільського району повідомлено про підозру. Посадову особу підозрюють у тому, що вона, шляхом внесення до офіційних документів неправдивих відомостей, незаконно виділяла землю.