На сайті компанії loom.in.ua ви можете придбати якісні світловідбиваючі наліпки на одяг.

На дворі осінь – а це пора року, коли світловий день стрімко скорочується. Водночас саме у цей час діти повертаються до шкіл, дитячих садочків, гуртків та інших закладів, які працюють до 16-17 години, а деякі закриваються і значно пізніше. Іншими словами, вже скоро настане час, коли дітлахи повертатимуться додому  умовах суцільної темряви.

Як наголошують водії, навіть за умови наявності вуличного освітлення, видимість у цей період надзвичайно низька. Особливо, якщо пішоходи вдягають одяг темного кольору. Існує величезний ризик, що водій не зможе завчасно розгледіти перешкоду і вчасно загальмувати. Тим паче, якщо мова йде про дітей, які під час своїх ігор можуть раптово вискочити на проїзджу частину.

Щоб зменшити ризик варто використовувати світловідбиваючі наклейки, які можна розмістити на одязі дитини. Вони дозволять водієві завчасно побачити пішохода і зменшити швидкість, для того, щоб не допустити зіткнення.

До речі, такі наклейки на одягу варто використовувати не тільки дітям, а і дорослим. Є чимало прикладів, коли вони реально рятували людські життя.  Придбати такі якісні, стійкі до поганої погоди і прання наклейки ми радимо вам на сайті компанії loom.in.ua , де ви знайлте найкращі умови співпраці.

Робота з loom.in.ua це:

  • Висока якість наклейок
  • Доступні ціни
  • Швидка доставка

Все вищеперераховане говорить про те, що ваша співпраця з цією компанією буде приємною та вигідною для вас.