В багатоквартирних будинках Ямполя проходять зустрічі з представниками ПП «Агротех»

Це шосткинське підприємство за рішенням Виконавчого комітету Ямпільської селищної ради з 1 вересня обслуговує житловий фонд Ямполя. Мешканці будинку №6 по вулиці Соборна запросили на одну з таких зустрічей журналістів нашого видання.

Розмова відбулась сьогодні о17:30 прямо у дворі п’ятиповерхівки, від імені ПП «Агротех» на питання власників квартир відповідав Володимир Пугач.  

Мешканець будинку Василь Боб проінформував присутніх, що власники 78% житлової площі будинку 6 по вулиці Соборна у серпні прийняли рішення про продовження обслуговування в ТОВ «Водолій БС». Але Ямпільська селищна рада відмовила їм у цьому, посилаючись на те, що пакет документів потрібно було подати до 12 серпня, а не до 16. Хоча на сайті ради було вказано саме – до 16. Василь Іванович попросив представників «Агротеху» роз’яснити, як буде здійснюватися накопичення коштів з квартплати для проведення поточних ремонтів в будинку.

-Ми порахували приблизно, скільки будемо сплачувати за послуги за діючими тарифами. Ми так розуміємо, 10% коштів піде на утримання обслуговуючої організації, буде вирахована заробітна плата двірника, витрати на інші послуги, чи зможемо ми вирішувати, на які потреби спрямувати кошти, що залишились?, – запитав Василь Іванович.

-Добре, що ви вже ознайомлені з новими правилами, – зазначив Володимир Пугач. -Ми ж лише починаємо ознайомлюватись (сміється, -ред.). Дійсно, такого раніше не було в ЖЕКах і я з таким раніше не стикався, але по кожному будинку тепер буде вестись картка. В неї буде вноситись вся інформація по ваших заявках, по тому скільки коштів і куди було витрачено. Щоб потім у вас не виникало питань, адже пройде час – і ми просто не згадаємо. Один раз на рік ми інформуватимемо вас про витрачання коштів, ви будете бачити скільки залишилось на поточні ремонти.

На питання мешканців про розмір тарифів, Володимир Пугач відповів, що ПП «Агротех» зайшов на діючі тарифи. Вони будуть змінюватись лише у випадку, коли в державі буде зростати рівень мінімальної заробітної плати, або будуть дорожчати енергоносії. На уточнююче питання, чи зростуть тарифи після жовтневого підвищення мінімальної зарплати, представник ПП «Агротех» відповів: «Так, автоматично».   

-На кожному під’їзді буде табличка, де буде вказана назва обслуговуючої організації, номери телефонів, тариф, інша важлива інформація, – зазначив Володимир Миколайович.

Прозвучало і питання про спосіб сплати рахунків за надані житлово-комунальні послуги.

-Ми хочемо, щоб всі оплати йшли через Ощадбанк, бо у вас залишилось лише відділення цього банку, – зазначив Володимир Пугач. – Ми обслуговуємося в Шостці в Укргазбанку, але ми підемо назустріч клієнтам.  Вже провели зустріч з управляючим відділення і домовились, що у відділенні налаштують термінал, вартість квитанції буде 1 гривня, а не 5-10, як по інших платіжках.

Крім того, він повідомив, що в приміщенні колишнього кафе «Івот» буде діяти повноцінне представництво компанії. «Марина вже там, скоро буде і наш бухгалтер», – зазначив представник компанії.

Заслухавши інформацію, мешканці будинку попередили, що у випадку, якщо якість послуг їх не буде влаштовувати, вони скористаються правом зібрати підписи власників 75% житлової площі будинку і відмовитись від послуг «Агротеху».

2 thoughts on “В багатоквартирних будинках Ямполя проходять зустрічі з представниками ПП «Агротех»

  1. Дуже багато запитань до ВАС ПП “АГРОТЕКС”, Чому ВИ не провели зустрічі з мешканцями будинків перш, ніж стати УПРАВИТЕЛЯМИ. Де була Ямпільська Селищна рада, Ми ж ГРОМАДА??? Чому НАС становлять перед фактом, 31 серпня 2021 року ще діє у нас ВОДОЛІЙ, а з 01. 09.2021 року вже новий управитель. Шановна ГОЛОВА селищної ради, СХАМЕНІТЬСЯ. Ми всі живемо на нашій планеті ЗЕМЛЯ. МИ, МЕШКАНЦІ громади, і ВИ в тому числі. через деякий час будете на НАШОМУ місці, СХАМЕНІТЬСЯ. Ви людина така ж як і всі. Від своєї долі ще ніхто не відійшов.

  2. А как же согласование? Или у нас двойные стандарты? Одним можно автоматмчески, а другим нет?

Comments are closed.