В селищній раді стверджують, що пісок з нового кар’єру наприкінці вулиці Шкільна не вивозився за межі Ямполя

Весною поточного року селищна рада дала дозвіл на видобуток піску на північно-західній околиці Ямполя (урочище Затон). Згідно з рішенням сесії, видобуток піску дозволявся виключно для потреб самої селищної ради.

За півроку на цьому місці виріс кар’єр досить великих розмірів, що свідчить про інтенсивний видобуток піску. Декілька місяців тому від мешканців селища надходили скарги про вивіз цієї корисної копалини за межі населеного пункту.  

У самій Ямпільській селищній раді вивіз піску за межі громади заперечують.

-Пісок, який вивозили з цього кар’єру, зараз знаходиться на базі дорожньої служби. Інформація про те, що саме цей пісок завозився на дитячі площадки м. Шостка, не відповідає дійсності, бо працювали глухівські автомобілі, – зазначив начальник відділу ЖКГ Артем Скорозвон.

-Два рази надходив сигнал про видобуток піску сторонніми особами для продажу, – зазначила селищний голова Ольга Губар. – У кожному випадку на кар’єр виїжджала поліція.

На питання депутата О. Соломко про те, чому при таких об’ємах видобутку піску залишаються порожніми пісочниці дитячих майданчиків в смт Ямпіль, начальник відділу ЖКГ Артем Скорозвон відповів:

-Це наше недопрацювання. Пісок вже завезений до дитячого садочка, але ми ще не перевезли його до пісочниць, – зазначив Артем Олександрович.

2 thoughts on “В селищній раді стверджують, що пісок з нового кар’єру наприкінці вулиці Шкільна не вивозився за межі Ямполя

  1. Конечно, полиция выехала. Пожали руки друг другу, потому что знают кто вывозит писок, для продажи. И мырно розошлись. Не удивлюсь, что и протокола не написали.

Comments are closed.