На території Ямпільської громади залишили 5 старостинських округів

Таке рішення сьогодні прийняли депутати Ямпільської селищної ради

Було створено Воздвиженський старостинський округ з центром в с. Воздвиженське, що складається із с. Воздвиженське, c. Говорунове, c. Рождественське, c. Сороковий Клин, c. Грем’ячка, c. Окіп, c. Олине, c. Туранівка. Імшанський старостинський округ з центром в с. Імшана, що складається із c. Імшана, c. Діброва, c. Привокзальне. Степненський старостинський округз центром в с. Степне, що складається із с. Степне, c. Майське, c. Феофілівка, с. Білиця, c. Базелівщина, c. Олександрівське, c. Чижикове. Усоцький старостинський округз центром в с. Усок, що складається із с. Усок, с. Паліївка.  Шатрищенський старостинський округз центром в с. Шатрище, що складається із с. Шатрище, c. Деражня, c. Папірня, c. Скобичівське, с. Антонівка, c. Лісне.

Таким чином села Грем’ячка, Антонівка, Білиця та Паліївка втратили статус центрів старостинських округів.

– Змінився закон, до нього була внесена суттєва поправка, що старостинський округ стартує від 500 жителів, – пояснила селищний голова Ольга Губар. Крім того, очільниця селищної ради додала, що всі старости  вже попереджені про вивільнення.

Розгляд цього питання супроводжувався бурхливим обговоренням депутатів.

Зокрема, представник Паліївки Олег Проценко запропонував визначити центром старостинського округу, куди будуть входити села Усок та Паліївка, саме його село.

-Місце роботи старости нашого округу буде в селі Усок, але, наскільки я знаю, зараз старостат знаходиться в приміщенні, яке належить Агрофірмі «Світанок». В Паліївці ж приміщення колишньої сільської ради повністю перебуває у комунальній власності селищної ради.

Депутат Галина Косенко продовжила відстоювати інтереси мешканців свого виборчого округу і запропонувала закріпити села Прудище, Ростов та Ольгине за Імшанським старостинським округом, або визначити відповідального працівника селищної ради, який би опікувався питаннями їх мешканців.

-Хто представлятиме інтереси цих сіл? До кого звертатись людям? Я просила Сергія Васильовича (Кузьменка, – ред.) покосити траву біля кладовища – досі не кошено, просила його вивезти сміття, але питання досі відкладається. В Ольгиному світиться лише дві лампочки на все село. В Прудищах дякуємо за дорогу, але, як можна було центральну дорогу грейдувати? Там камінь на камені, не можна проїхати на велосипеді, – зазначила Галина Василівна.

Але селищний голова Ольга Губар налаштувала депутатську більшість не підтримувати пропозиції депутатів. Рішення по центру Усоцького старостинського округу вона аргументувала більшою кількістю мешканців в с. Усок та наближеністю його до Ямполя, а не включення Прудищ, Ольгиного та Ростова до Імшанського округу тим, що до неї приходили мешканці цих сіл, які були «категорично проти».

3 thoughts on “На території Ямпільської громади залишили 5 старостинських округів

  1. А що в Імшані є 500 жителів? Пані Ольго, ви не знаєте скільки в Імшані на трьох вулицях живе людей? Чи хтось вас попросив дати посаду? Справедливість одна для всіх має бути.

    1. Серед депутатів обмаль самостійних одиниць, особистостей. Майже всі – підлабузники. Хто за посади, хто за що, будуть лизати п’яти губар ользі

  2. Шановні але за губарь проголосувало 10%виборців.Маємо те що маємо.Ходіть на вибори.Не голосуйте за гречку

Comments are closed.