Курйозний випадок стався в Ямпільському районі. При спробі обікрасти 87-річного односельця, зловмисник отримав постріл в обидві ноги.

До Ямпільського райвідділу міліції надійшло повідомлення від місцевої лікарні про те, що до них доставлений 27-річний чоловік з вогнепальним пораненням обох ніг. Негайно до медичного закладу виїхала слідчо-оперативна група для встановлення, де і від кого потерпілий отримав тілесні ушкодження. Але, в палаті останній відмовився від будь-якої подальшої перевірки. Це здивувало правоохоронців: посеред білого дня в селі хтось стріляє, а жертва не хоче ніяких розглядів. Дізнавшись від медичного персоналу, звідки був доставлений чоловік, міліціонери виїхали за адресою і те, що вони дізнались і розставило всі крапки над «і».

Того дня потерпілий вирішив обікрасти 87-річного самотнього односельця. Посеред білого дня зламав двері до веранди та почав нишпорити по шафах. Дідусь в цей час знаходився в будинку. Почувши сторонній шум, почав кричати, мовляв, хто там такий, уходь. Але крадія це не зупинило. Знайшовши тільки кілограм сала, почав ламати двері в будинок. «Я попереджував, – розповідав дідусь співробітникам міліції, – прохав зупинитись. Але чоловік на мене не звертав уваги. Тоді я підійшов до сейфу, де в мене зберігається рушниця, взяв її і зробив попереджувальний постріл у підлогу». Але дріб відскочила і через щілину під дверима потрапила в обидві ноги зловмисника. Для останнього це було дуже неочікувано і він швиденько втік. А згодом звернувся за допомогою у лікарню.

Сьогодні зловмисник вже дома. Лікарі надали першу медичну допомогу і відпустили. А от за те, що вдерся до будівлі старенького – тепер буде відповідати за Законом. Стосовно нього розпочате кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Санкція цієї статті передбачає до шести років позбавлення волі.

1 thought on “Заліз збагатитись, а отримав дріб в обидві ноги

  1. Молодец дед! так совсеми надо кто совесть потерял! тогда хоть немнога порядок будит.

Comments are closed.

error: Content is protected !!