Винним у липневому ДТП в центрі Ямполя визнали водія Renault Duster

26 липня в самому центі Ямполя не розминулись автомобіль Renault Duster, який належить Ямпільській лікарні та скутер «Loton»

За результатами розгляду справи в суді, винним в ДТП визнали саме водія автомобіля. Його притягнули до адміністративної відповідальності за статтею ст. 124 КУпАП та наклали штраф у розмірі 850 гривень.

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, 26 липня о 11 год 08 хв він керував автомобілем Renault Duster по бул. Ювілейний в напрямку вул. Соборна. Чоловік не надав переваги у русі громадянці, яка рухалась на скутері «Loton» без номерного знаку по головній дорозі – вул. Спасо-Преображенська, в наслідок чого скоїв з нею зіткнення.

У результаті транспортним засобам були спричинені механічні пошкодження, а водій скутера отримала легкі тілесні ушкодження.

3 thoughts on “Винним у липневому ДТП в центрі Ямполя визнали водія Renault Duster

  1. На этом перекрестке постоянно нарушают правила. Права купили за сало и гасают. Не могут нормально перекресток проехать. Особенно местные, пора уже мозги включать, если ехать со стороны универмага, то пропускать нужно всех. В том числе скутеры и велосипеды.

Comments are closed.