Відеопродакшн — відео, необхідне багатьом компаніям

Сучасні маркетингові стратегії компаній все частіше впроваджують відеоконтент. Популярність цілком обумовлена, з огляду на потреби споживача, який вважає за краще дивитися на картинки, ніж читати нудний текст. Продакшн впроваджують не тільки великі компанії. Відеоогляди сприяють залученості потенційних клієнтів, підвищенню трафіків, підняттю рейтингу бренду. Залежно від завдань підбирається контент.

Крім рекламного характеру, ролики можуть виконувати й інші функції: інформувати співробітників, навчати персонал, мотивувати. Корпоративне відео може детально розповісти про сферу діяльності, виділити відмінні риси, тим самим підвищити рейтинг та число покупців.

Переваги відео контенту для компанії

Відеопродакшн Київ та інші міста — популярний вид контенту і сьогодні це розуміють багато компаній, незалежно від популярності. Якісний і грамотно змонтований відеоролик може виконувати ряд важливих функцій:

  • формування іміджу;
  • зростання відвідуваності сайту;
  • привернення уваги інвесторів;
  • зростання клієнтської бази;
  • сприяє згуртованості в колективі;
  • дозволяє економити на пошуку кадрів.

Створити якісний продакшн можна в умовах компанії. Для цього знадобиться додатковий персонал, підготовка локації, придбання необхідної техніки, декорацій. Робота полягає в підготовці тексту, необхідно знайти відповідне місце зйомки, підібрати персонал, зняти відео, змонтувати, доповнити спецефектами. На цьому процес не закінчується, адже потрібно підібрати площадки для реалізації створеного контенту.Зробити якісний і конкурентоспроможний відеопродакшн можна, звернувшись до професіоналів студії Hunkyproduction, які без проблем вирішують завдання подібного рівня.

Замовити якісний продакшн в Україні

Студія Hunkyproduction (Відеопродакшн Київ) пропонує послуги по створенню відеоконтенту будь-якого формату. Робота з кожним клієнтом починається з брифа, де обумовлюються всі нюанси, після починається розробка проекту. Кожен етап узгоджується з замовником, що позитивно впливає на кінцевий результат.

Ми впораємося з будь-якими завданнями: зйомка рекламного ролика, корпоративного та іміджевого відео, документального фільму, відеокліпу, контенту для соціальних майданчиків, організація онлайн-майданчиків. Для нашої команди немає завдань, з якими ми б не змогли впоратися!