Четвертий тиждень вересня запам’ятається ямпільчанам передусім  холодною дощовою погодою, яка довго протрималась в селищі. Тиждень виявився не таким насиченим подіями, як попередній, але приніс ямпільчанам ряд важливих змін.

Редакція Ямпіль.INFO спробувала проаналізувати найважливіші події тижня, що минає.

Тендер на ремонт дороги Ямпіль-Свеса

З липня тривала епопея з визначенням підрядника, який буде виконувати середній поточний ремонт трьох ділянок дороги О191801 Ямпіль-Свеса. Ще на початку року на їх проведення з Державного дорожнього фонду було виділено майже 14,5 мільйонів гривень, але бюрократичні процедури не давали можливості дорожнім службам приступити до роботи.   

У попередні роки ремонт дороги Ямпіль-Свеса також здійснювався восени через затягування тендерних процедур, але ще ніколи тендер не відкладали на такий пізній термін. Існував реальний ризик того, що підрядник міг просто не встигнути провести ремонтні роботи через погіршення погодних умов. У такому разі виділені кошти повернулись би до Державного дорожнього фонду.

22 вересня, хоч і з значним запізненням, тендер все ж відбувся. З трьох компаній, які претендували на підряд  (ПП “Шляховик-Шостка”, ТОВ “Торговий дім «Дінастія» та ТОВ “БАХМАЧГАЗБУДСЕРВІС”) найнижчу ціну запропонувало ПП “Шляховик-Шостка” – 14 мільйонів 409 тисяч гривень. До переможця тендеру були претензії щодо якості виконання робіт у попередньому році, але вони не брались до уваги.

Можемо констатувати, що всі бюрократичні перепони, які заважали початку ремонтних робіт усунені. Для ямпільчан це означає, що вже найближчим часом буде відремонтована ділянка дороги по селу Орлівка та аварійна ділянка по вулиці 75 Гвардійської дивізії в Ямполі. Стан дорожнього покриття на цих відрізках дороги зараз вкрай аварійний.

Повернення карантинних обмежень

23 вересня в Ямполі був встановлений «жовтий» епідеміологічний рівень, який передбачає введення ряду карантинних обмежень. Різкого збільшення кількості хворих на COVID-19 в селищі не фіксувалось, але посилений карантинний режим ввели через погіршення епідеміологічної ситуації у всій країні.

Обмеження «жовтої» зони для ямпільчан означають передусім обов’язок носити маску у приміщенні і дотримуватись соціальної дистанції в 1,5 метра. За порушення цих вимог встановлена адміністративна відповідальність. Разом з тим, санкції не будуть застосовуватись до ямпільчан, які пройшли повний курс вакцинації.

Відомо, що введення «жовтого» епідеміологічного рівня не вплине на роботу дитячих садочків та шкіл Ямпільської громади. За рішенням уряду дитячі садочки та початкова ланка загальноосвітніх шкіл працюватимуть без обмежень. Що стосується 5-11 класів, то на території Ямпільської, Свеської та Дружбівської громад рівень вакцинації працівників всіх шкіл перевищує 80% , а тому дистанційне навчання їм не загрожує.

На самоізоляцію можуть відправити лише учнів, які контактували з хворим на COVID-19. Зокрема, таке обмеження було застосоване до 25 учнів одного з класів Дружбівського НВК, серед яких підтвердили один випадок захворювання.

Ювілей «юннат» не відзначатимуть

В цьому році Ямпільській станції юних натуралістів виповнилось 50 років, але святкових заходів по відзначенню ювілею проведено не було. Досить скромно в селищі відзначили і День партизанської слави.

Натомість 170-ту річницю з дня народження Миколи Миколайовича Неплюєва відзначили незвично. На території Ямпільської громади встановили відразу дві символічні дошки: меморіальну на станції Неплюєве та 100-річну закладну дошку Хрестовоздвиженського храму на фасаді Воздвиженського старостату.

_________________________________

Підпишіться на наші пабліки в соціальних мережах і дізнавайтесь новини першими:

FACEBOOK

INSTAGRAM

VIBER

TELEGRAM

YOU TUBE

_________________________________

1 thought on “Ямпіль. Підсумки тижня: Довгоочікуваний тендер на ремонт дороги Ямпіль-Свеса та повернення «жовтої» зони

Comments are closed.

error: Content is protected !!