«Молодь Ямпільщини» намагається допомогти дітям з вадами слуху. В рамках благодійної акції «Серце до серця», що стартувала 17 квітня на території райну, активісти організації збирають благодійні пожертвування для придбання сучасного медичного обладнання для обласної дитячої лікарні.
На підтримку акції «Молодь Ямпільщини» організувала великий концертний тур по навчальним закладам району, в якому погодився взяти участь рок-гурт «DeliriumInsanes» – молодий, але амбіційний музичний колектив Ямпільської ЗОШ №1 (керівник Олександр Кузьменко). Юні музиканти вже встигли дати п’ять концертів, які відбулись в школах Свеси, Дружби, Марчихиної Буди та Орлівки. В своїх виступах рок-гурт закликав своїх однолітків по можливості непошкодувати кілька гривень на добру справу та допомогти дітям, що реально потребують уваги та підтримки. Звичайно, акція лише розпочалась і її результати підбивати зарано, проте вже з впевненістю можна сказати, що вона не залишила байдужими сотні мешканців району, які відгукнулись та зробили посильний внесок.
Тимчасом, акція «Серце до серця» на Ямпільщині продовжується, на наступному тижні відбудуться заходи в районному центрі.

1 thought on “На Ямпільщині стартував благодійний концертний тур

  1. Молодці!!! приємно що є молоді люди яким не байдуже життя і здоров’я дітей. І дуже добре, що в нашому районі діє організація “Молодь Ямпільщини”, яка може провести дійсно ефективні заходи для підтримки Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до Серця”.
    Я впевнена, що акції які проводять організатори дійсно допоможуть хворим дітям.
    Люди не будьте байдужі!!! Діти потребують вашої допомоги!
    Подаруймо дітям шанс на повноцінне, здорове життя!!!

Comments are closed.

error: Content is protected !!