Цими вихідними на Ямпільщині в лісах заблукало три групи грибників

Поліцейські допомогли відшукати шістьох грибників, які протягом 25-26 вересня заблуали у лісах Ямпільської та Свеської ОТГ

Про це інформує Відділ комунікації поліції Сумської області

У суботу, 25 вересня, до поліції надійшло повідомлення від 46-річної жительки міста Білопілля. Жінка розповіла, що загубилася зі знайомим у лісі на Ямпільщині. У телефонній розмові з правоохоронцями пані додала – вони знаходяться поруч зі стовпчиком, на якому зазначена інформація з номером кварталу лісу. Визначивши на карті місцеперебування заблукалих, співробітники групи реагування патрульної поліції швидко знайшли їх та доставили до найближчої залізничної станції.

В той же день за допомогою до поліцейських Ямполя звернулася 41-річна жителька селища Свеси, яка теж заблукала в лісі з товаришем під час збору грибів. Пошук громадян тривав понад 12 годин, який ускладнювався відсутністю з заявницею мобільного зв’язку та настанням темряви. Врешті – решт, вжиті правоохоронцями заходи дали свій позитивний результат. Грибників вдалося відшукати.

У неділю, 26 вересня, в лісі, поблизу села Паліївка, загубилися ще двоє грибників. П’ятдесяти п’ятирічний шосткинець повідомив правоохоронцям, що залишив свій автомобіль на в’їзді до лісу. Пізніше, разом зі знайомою, вони не змогли знайти ані автомобіль, ані дорогу до населеного пункту. Вжитими заходами поліцейські розшукали громадян та допомогли їм дістатися до їх транспортного засобу.

1 thought on “Цими вихідними на Ямпільщині в лісах заблукало три групи грибників

  1. А чому жiнка не вдягла кашкет? Полiцейськi забов’язанi носити кашкет, покидаючи стiни полiцiiю.

Comments are closed.

error: Content is protected !!