На сайті https://kntp.com.ua/covid-19/ ви знайдете всі важливі новини, які стосуються пандемії коронавірусу у нашій місцевості.

Ні для кого не секрет, що коронавірус, який потрапив у нашу країну весною 2020 року, істотно змінив життя наших земляків. Щоб зменшити вплив смертоносного вірусу нам приходиться дотримуватись правил карантину та проходити вакцинацію, проте і такі заходи ще не гарантують зупинку поширення цього небезпечного захворювання серед людей.

В той же час, важливим для кожного з нас є знати всі заходи, які проводяться владою для того, щоб зупинити пандемію. Тому радимо щодня читати новини на цю важливу тему. Якщо про коронавірус в Україні ви можете дізнатись через всеукраїнські ЗМІ, то про його поширення на Сумщині радимо читати на порталі kntp.com.ua

Саме на цьому порталі ви знайдете важливу і актуальну інформацію. Зможете відслідковувати тенденції поширення вірусу в нашій місцевості, прогнозувати подальші обмежувальні заходи, які будуть вводитись скасовуватись місцевою владою.

Читайте новини на kntp.com.ua і будьте в курсі всіх важливих новин!

Особливо це актуально сьогодні, коли з початком осені кількість нових випадків коронавірусу почало різко зростати. Це призвело до того, що у лікарняних закладах Сумської області зменшилась кількість вільних ліжок та ліжок підключених до апаратів штучної вентиляції легень.

Щодня на теренах області виявляються нові випадки, не рідкими є і випадки смерті від ускладнення хвороби . Адекватною відповіддю на поширення захворювання стало введення додаткових карантинних обмежень, які відповідають «жовтій зоні».

Варто зазначити, що обмеження жовтої зони, які полягають у обов’язковому вдяганні захисної маски в приміщенні і дотриманні дистанції в 1,5 метри, не поширюються на людей, які вакцинувались.  

Через введення «жовтої зони» під загрозою опинилась і роботи навчальних закладів регіону, ті з них, які не мають 80% вакцинованих вчителів, переходять на «дистанційне навчання». Хоча, навіть у тих закладах, де є високий відсоток вакцинації, все рівно фіксуються нові випадки захворювання – на карантин у такому разі відправляють окремі класи.