На території Ямпільської, Дружбівської та Свеської громад зафіксовано 1100 випадків захворювання на COVID-19

Про це інформує лікар-епідеміолог Камчатна Ганна:

Всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по Ямпільській, Свеській та Дружбівській ОТГ    – 1100 , з них 1050 осіб одужали,  26 осіб продовжують хворіти, 24 особи  померли.По Сумській області за одну лише останню добу захворіло 454 особи, померло 4 особи.
Жителі нашого регіону не дотримуються правил протиепідемічної небезпеки, що і призвело до поширення хвороби COVID-19.

Нагадую: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами — рятує життя. Бережіть себе та рідних.

При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю або до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19.

Постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) продовжено дію карантину до 31 грудня 2021 року. При цьому з 23 вересня 2021 року на всій території країни встановлюється “жовтий” рівень епідемічної небезпеки.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:
часто мийте руки або обробляйте дезінфекційними засобами
під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря;
не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.