«Де тут дерибан?». Віталій Бойко відповів на звинувачення Олександра Косенка

Депутат Ямпільської селищної ради Віталій Бойко прокоментував статтю Олександра Косенка, у якій останній стверджує, що у Ямпільській селищній раді створена організована група по дерибану землі. За інформацією громадського активіста, до цієї групи входять підконтрольні селищному голові депутати і, зокрема, Віталій Бойко.

У своїй відповіді Віталій В’ячеславович доводить, що за результатами голосування 4 серпня 2021 року земля не видавалась, а тому вважає інформацію «популістичною, неправдивою та неперевіреною». Разом з тим, депутат не став коментувати інші факти, що були викладені у статті.

«В фейсбуці а потім на сайті ямпіль-інфо з’явилась публікація пана Косенка Олександра, в якій він згадує мене як депутата Ямпільської селищної ради як учасника схеми розподілу землі , а саме результат мого голосування щодо проекту рішення «Про розгляд клопотання Демича Валентина Михайловича щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі….»

Цією публікацію я хочу роз’яснити громадянину Косенку Олександру, що на розгляд депутатів на сесію 04.08.2021 року згідно порядку денного було винесено 38 питань, в тому числі під номером 14 проект рішення щодо встановлення меж земельної ділянки, яка знаходиться у постійному користуванні у громадянина Демича В.М. на підставі РІШЕННЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ з 1994 року. На цю земельну ділянку видано державний акт. На сесії ЗЕМЛЯ НЕ ВИДАВАЛАСЬ!!!!!

Пояснюю, що визначення меж земельної ділянки це вимога чинного законодавства і це буде зроблено відповідною проектною організацією, результатом чого зазначена земельна ділянка з’явиться на Публічній кадастровій карті …., а саме у ПУБЛІЧНОМУ доступі, що унеможливить виникнення спірних питань з сусідніми землекористувачами.

ВСЕ…і більше нічого…ДЕ тут «Дерибан»? Кому в результаті мого голосування надано земельну ділянку???? Яким чином я як депутат здійснив участь у схемі виділення землі? Навіщо вводити мешканців громади в оману?

І чому не повідомляє пан Косенко Олександр, що за це рішення проголосував і депутат Соломко Олександр (протоколи на сайті Ямпільської селищної ради –пункт №14)?

Чому пану Косенку Олександру якщо не зрозуміле моє голосування на сесії він не звернувся до мене за роз’ясненням перед тим, як публікувати зазначену популістичну, неправдиву та неперевірену інформацію стосовно мене?

Всі інші факти, наведені в публікації Косенка Олександра я не коментую, так як це не повноваження депутата.

А від Косенка Олександра чекаю вибачень.

Для повної інформації повідомляю, що на зазначеній сесії розглянуто 28 земельних питань по громадянам, які упорядковують свою технічну документацію на земельні ділянки, в тому числі затверджені проекти землеустрою по 3 учасникам АТО», – зазначається у повідомленні.

5 thoughts on “«Де тут дерибан?». Віталій Бойко відповів на звинувачення Олександра Косенка

  1. Видно, что Бойко под диктовку Губарь писал. Она все делает “чужими” руками.

  2. Шановний Віталію В”ячеславовичу! Вам не личить маніпулювання фактами. В назві питання винесеного на сесію Ямпільської селищної ради, яке Ви навели, відсутне закінчення питання а саме: – ” (на місцевості) яка на даний час перебуває у постійному користуванні для ведення фермерського господарства, площею 5,6600 гектара ріллі.”. Тож як видно з постанови питання Демич В.М. (при всій моїй повазі до нього) працюючи на посаді старости (посадова особа органу місцевого самоврядування, про що Ви шановний знаєте, бо самі затверджували його на посаду) ще й займається фермерським господарством тобто одним з видів підприємницької діяльності, яка має на меті отримання прибутку. Разом з тим наголошую, що рішення приймалось не відносно ділянки в два гектари для особистого селянського господарства а для фермерського. Тому рішення прийняте на користь старости-підприємця, особливо депутатами – працівниками селищної ради вважаю корупційним. Земельна ділянка виділяється в декілька етапів. Перший – це дозвіл на розробку проєктно-технічної документації. Другий етап – це виготовлення проєктно-технічної документації відповідними організаціями з землеустрою. Третій – затвердження цієї документації. Тож перший крок був зроблений. Треба було зачекати поки ви (селищна рада) її затвердите?

  3. лизнул так лизнул… или реально жопу рвет или по наивности… только она потом разотрет и забудет, хотя должностью куплен…
    за выходные не подсказали что написать?

  4. Віталію Вячеславовичу, немає слова “популістична” є – “популістська”

  5. Мне бы больше хотелось услышать”відповідь” на вопрос, как можно было так продаться и слить все, кто в тебя поверил

Comments are closed.