Які бувають додаткові корма для котів?

Зазвичай, усі рецептури кормів для кішок містять необхідну кількість вітамінів, мінералів та важливих поживних речовин. Але іноді цього збалансованого щоденного раціону не вистачає, наприклад, при виникненні захворювань, під час відновлювального періоду, реабілітації або у зв’язку з індивідуальними потребами кожної кішки на певному етапі життя. У такій ситуації допоможуть додаткові продукти та корми, наприклад Proplan Flora, для підтримання травлення, здорової мікрофлори та імунітету загалом.

Спеціальний додатковий корм для кішки створюється для її особливих потреб, наприклад, для тварин із чутливим травленням, алергіями, а також типовими захворюваннями та хронічними станами, з якими може зіткнутися кожна кішка упродовж свого життя. У цьому випадку правильно підібране харчування та спеціальні додаткові корма мають надзвичайно важливе значення. Збалансоване харчування покращує стан здоров’я та забезпечує дотримання запропонованої дієти.

Види додаткових кормів

Можна виділити кілька основних груп кормів, які виступають доповненням до основного раціону:

  • При проблемах із травленням. Кішкам із чутливим травленням або харчовою непереносимістю потрібен корм, який містить тільки одне джерело білка, а також корисні пробіотики для підтримки здоров’я ШКТ. Додатковий корм Proplan Flora є одним із таких кормів. Давати Проплан Флора коту рекомендується при таких порушеннях, як діарея, дисбактеріоз, пронос, гострий ентерит та подібних станах.
  • При захворюванні нирок. Якщо робота нирок порушена, вашій кішці потрібне спеціальне харчування зі зниженим вмістом фосфору та білка, щоб полегшити роботу нирок.
  • Для поліпшення шкіри та шерсті. Додатковий корм сприяє здоров’ю та блиску котячої шерсті, зміцнює захисну функцію шкіри та підтримує правильний обмін речовин.
  • Для виведення грудок шерсті. Кішки багато часу присвячують догляду за шерстю. Вони проковтують багато волосків, що може привести до формування грудок шерсті в шлунку. Спеціальні корми перешкоджають формуванню грудок та сприяють виведенню проковтнутої шерсті.
  • При діабеті. Кішкам, що страждають на діабет, необхідні високоякісні сухі та вологі корми з низьким вмістом вуглеводів, без вмісту цукру.
  • Для догляду за зубами. Повнораціонні та додаткові корми ідеально підходять для розв’язання проблем із зубами та порожниною рота завдяки крокетам особливої форми та спеціальній формулі з активними речовинами, що протидіють утворенню зубного нальоту.
  • Корм для літніх кішок. У літніх кішок особливі потреби в харчуванні.

Спеціальні додаткові корми дають змогу літнім кішкам надовго залишатися активними, швидше відновлювати енергію, і повною мірою насолоджуватися життям.