Медичні коледжі в Глухові та Шостці можуть припинити існування

Як повідомив Сергій Бутенко, одним із болючих соціальних питань, що назріло в області, є питання функціонування медичних коледжів. Завантаженість п’яти медичних закладів, які працюють в області, складає лише 50%. Фактично кількість учнів там в половину менша, ніж потужність цих закладів.

Крім того, як правило, лише невелика кількість випускників влаштовуються в заклади охорони здоров’я, які працюють на території області.

«У зв’язку з цим, виникає потреба в оптимізації закладів, адже п’ять медичних коледжів для області наразі забагато. Вже прийняте рішення  обласної ради про приєднання Глухівського медичного коледжу до Конотопського. Наразі розглядається питання про приєднання Шосткинського коледжу до Сумського, – повідомив Сергій Бутенко. – Таким чином в майбутньому планується зменшити кількість відповідних закладів до трьох, що, безумовно, збереже ресурси обласного бюджету. А ці кошти можна буде спрямовати на розвиток закладів охорони здоров’я».

Також начальник управління охорони здоров’я зазначив, що обласний бюджет на сьогодні фактично недовиконується, коштів для розвитку закладів охорони здоров’я, особливо обласних, немає. Ті кошти, які отримують заклади від господарської діяльності, переважно йдуть на заробітну плату і мінімальне забезпечення цих закладів медикаментами, харчуванням.

«Депутатський корпус обласної ради, державні службовці мають проявити державницьку позицію та вирішити питання раціонального використання трудових та фінансових ресурсів», – зазначив Сергій Бутенко.

4 thoughts on “Медичні коледжі в Глухові та Шостці можуть припинити існування

  1. Не йде молодь вчитися в медичні технікуми. А знаєте чому??? Жахлива медична реформа, жахливі умови праці, жебрацька заробітня плата після закінчення! Скоро і ін’єкцію зробити буде нікому.

  2. Так детей же нету ! Кому там учиться? Рождаемость же ниже плинтуса ! Хотя конечно очень жаль .. прекрасные медучилища особенно в Глухове …

  3. Умные люди нашему государству не нужны, надо толпа вакцинированных.

Comments are closed.