Ямпільські поліцейські посилено патрулюватимуть дороги до 28 жовтня

В Ямпільській, Свеській, Дружбівській ОТГ та інших громадах Шосткинського району поліцейські проводять превентивні заходи під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги»
Про це повідомляє Шосткинське районне управління поліції 

З метою запобігання загибелі та травмування людей на вулично-дорожній мережі, поліцейські Шостки, Глухова, Ямполя та Серина – Буди розпочали комплексні профілактичні заходи на автодорогах північного регіону Сумщини.  
Посилені заходи щодо попередження ДТП будуть тривати до 28 жовтня. У цей період керівництво зазначених підрозділів збільшило кількість екіпажів груп реагування патрульної поліції, які несуть службу з нагляду за дорожнім рухом на найбільш аварійних ділянках доріг, на автодорогах державного значення. В свою чергу, правоохоронці приділяють особливу увагу виявленню фактів порушень ПДР, які призводять до настання ДТП: керування транспортним засобом у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, виїзд на смугу зустрічного руху за наявності суцільної лінії дорожньої розмітки, порушення правил проїзду перехресть та обгону, не користування ременями безпеки або мотошоломами, порушення правил перевезення пасажирів, а особливо дітей, користування під час руху засобами зв’язку, недотримання водіями правил проїзду пішохідних переходів, а також порушення Правил дорожнього руху пішоходами та велосипедистами. Крім цього, поліцейські у зазначений період перевіряють перевізників щодо фактів порушення законодавства у сфері пасажирських перевезень: наявність відповідної документації на право перевезення пасажирів, контролюють технічний стан таких транспортних засобів, зокрема, проходження обов’язкового технічного контролю, проведення щозмінного передрейсового медичного огляду водіїв та проходження передрейсового технічного огляду транспортного засобу. Під час бесід з учасниками дорожнього руху правоохоронці проводять з ними роз’яснювальну роботу щодо недопущення порушень Правил Дорожнього руху.

4 thoughts on “Ямпільські поліцейські посилено патрулюватимуть дороги до 28 жовтня

  1. Пусть еще и сразу обращают на состояние дорог, большая часть аварий от состояния дорожного покррытия, у них это тоже входит в обязянности, про это никто не вспомнил.

    1. А то типа водители своими законными правами пользуются. Редкий водитель вступит в спор с полицией ссылаясь на конкретные статьи закона о дорожном движении, закона о полиции и конституции.

  2. Дали волю колядунам!
    Особенно овца Ямпольская с цепи сорвётся!

Comments are closed.