В Ямпільській громаді 25 активних випадків COVID-19, 4271 мешканеців пройшли вакцинацію

Про це інформує лікар-епідеміолог Ганна Камчатна

Всього підтверджених випадків захворювання на COVID-19  по Ямпільській, Свеській та Дружбівській ОТГ    – 1129 , з них 1057 осіб одужали,  48 осіб продовжують хворіти,     24 особи  померли.

За добу 7 жовтня в Україні зафіксували 16 362  випадків захворювання на Covid-19 і 241 смерть від нього, госпіталізували з коронавірусною хворобою чи підозрою на неї 3526 осіб, одужали 4 720 осіб.  У світі за добовою смертністю від коронавірусу Україна займає 6 місце.    По Сумській області за останню добу захворіло 845 осіб, померло – 9.

08 жовтня 2021р.  проведення позачергового засідання Сумської обласної комісії  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де буде розглянуто  питання про посилення контролю за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів у зв’язку з віднесенням Сумської області до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

По Ямпільській ОТГ зареєстровані випадки захворювань серед школярів, працівників закладів освіти та вихователів дитячого садочка.      По Дружбівській ОТГ зареєстровано випадок захворювання дитини 2-х років. Відмічаються випадки захворювання серед працівників установ та організацій, непрацюючого населення і пенсіонерів.

При проведення епідрозслідування встановлено, що захворювання в нашому регіоні розпочалося, з того, що хворі жителі регіону приїхали з місць відпочинку та  оздоровлення,  з лікувально-профілактичних закладів області, після приїзду з роботи електричкою чи автотранспортом.

По Ямпільській, Дружбівській та Свеській ОТГ вакциновано 4271, 1039, 1842 осіб – відповідно.

Під час хвороби хворим та контактним  рекомендовано дотримуватись правил  самоізоляції, до одужання не виходити з дому, не відвідувати громадські місця.

Шановні жителі громад, бережіть себе, та дбайте про ближніх, дотримуючись всіх протиепідемічних заходів.