Ямпільчани не зможуть користуватись електричками та автобусами до Києва без наявності щеплення, або негативного тесту на COVID-19

Кабінет міністрів України встановив нові правила перевезень пасажирів, якими ускладнив поїздки країною для людей, які ще не пройшли вакцинацію. В місцевому контексті це означає, що мешканці Ямпільської громади не зможуть вільно користуватись пасажирськими рейсами на місто Київ (автобусне та залізничне сполучення).   

З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із “жовтим”, “помаранчевим” чи “червоним” рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного із цих документів: 

  • документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів “жовтого” рівня епідемічної небезпеки;
  • міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу “Дія”;
  • негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів на автобусних маршрутах, авіаційному та залізничному транспорті міжобласного сполучення, а тому поширюються на електропоїзди № 884/883 Фастів — Зернове – Фастів та автобусні рейси за маршрутом Ямпіль – Київ.  Відповідальність за наявність у водіїв та пасажирів зазначених документів буде нести перевізник. 

Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень, а значить автобусними рейсами на Шостку, Суми та приміськими електропотягами Зернове-Конотоп ямпільчани зможуть скористатись без обмежень.

7 thoughts on “Ямпільчани не зможуть користуватись електричками та автобусами до Києва без наявності щеплення, або негативного тесту на COVID-19

  1. Что за бред 🤦‍♂️, добровольно принудительно,🥵😡🤬охренели вообще☹️😡🤬🥵

  2. Якщо вже вирішили здійнити поголовну вакцинацію, то треба організувати її повсюдно. А так виходить: у нас ніякої примусової вакцинації нема. Але. якщо ти сам не організував собі вакцинцію, то ми тебе нікуди не пустимо!

    1. Скотиняки, то вже позакривайте всі автобуси і електрички. Хай люди пішки ходять як в 19 столітті. Дебіли одним словом. Шмигаля у відставку, хай їде у Львів задовбав уже всіх.

Comments are closed.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com