В Грем’ячці відбулись «Козацькі забави» (фоторепортаж)

Центром святкування Дня захисника України та Дня українського козацтва на Ямпільщині стало невелике село Грем’ячка.

14 жовтня тут відбулось спортивно-патріотичне свято «Козацькі забави», в якому взяли участь команди Ямполя, Імшани, Воздвиженського та Шатрищ. Захід відбувся попри проливний дощ та холод. Щоправда, холодна погода вплинула на кількість глядачів, що прийшли повболівати за учасників.

Козацькі загони чотирьох населених пунктів громади представили свої курені, приготували смачний куліш та взяли участь у веселих конкурсах. Учасники змагались зі стрільби з лука, метанні сокири, естафетах, перетягуванні канату та на швидкість тягнули віз вулицями села.

Спритнішими за всіх виявились команди Ямполя та Воздвиженського, які поділили перше місце. Другими стали козаки з Імшани, а замкнула трійку призерів команда з Шатрищ.

Зазначимо, що «Козацькі забави» в Грем’ячці відбулись вже втретє. Запропонований місцевими активістами формат відзначення жовтневих патріотичних свят припав до душі багатьом мешканцям Ямпільщини.

Не знайшли себе та своїх знайомих на фотографіях? Більше знімків з цієї події ми опублікували для Вас в нашій групі в месенджері Viber

1 thought on “В Грем’ячці відбулись «Козацькі забави» (фоторепортаж)

Comments are closed.