Прогноз погоди на місяць в Ямполі

За вікном вже середина жовтня – місяця, який характерний різкими коливаннями температури. Саме у жовтні відбувається поступовий перехід до зимнього періоду, що неодмінно відображається на стовпчику термометра та кількості опадів. Щоб бути готовим до будь-яких примх природи – ми радимо вам ознайомитись з прознозом погода на місяць Ямпіль від авторитетного синоптичного порталу pogodnik.com.

Погода в жовтні та у першій половині листопада в Ямполі обіцяє бути дуже нестійкою, нас очікує, як суха тепла погода, так і холодні дощі.

Прогноз погоды от Погодника

Погода в жовтні

15-18 жовтня повітря прогріється в Ямполі до 10-11 градусів тепла, вже з 19 жовтня прогнозується поступове падіння температури до 8 градусів. Але холодно в Ямполі буде лише два дні – 21 жовтня відбудеться різке потепління – до 15 градусів. Тепло в Ямполі буде з 21 по 24 жовтня.

З 25 по 29 жовтня в Ямполі повітря прогріватиметься лише до 8 градусів, 29-30 – до 9 градусів і в останній день місяця – до 10 градусів.

Що стосується опадів, то дощі чергуватимуться з сухою погодою. Дощитиме в Ямполі 16, 21, 28 та 29 жовтня.

Погода в листопаді

Початок листопада обіцяє бути в Ямполі сухим, з 1 по 3 листопада температура повітря в Ямполі прогріється до 8-10 градусів. А далі ямпільчан, згідно з прогноз погоди Ямпіль, очікує три дощові дні – 4-6 листопада. Максимальна температура повітря в цей період коливатиметься біля позначки 8 градусів.

Мешканцям нашого регіону варто пам’ятати, що прогнози погоди на тривалий період можуть бути не надто точними, а тому варто періодично відвідувати сайт pogodnik.com і дізнаватись прогноз погоди на найближчі дні, ці данні будуть максимально точними.

Все вищевикладене говорить про те, що нас чекає по-справжньому осіння погода у другій половині жовтня – на початку листопада. Температура повітря буде поступово знижуватись, а опади час-від часу заливати ямпільську землю холодними дощами. Втім, це нормально для цього періоду року.

Прогноз погоди на місяць був підготовлений за даними синоптичного порталу pogodnik.com, який вважається одним з найбільш авторитетних ресурсів даного напрямку в нашій країні. Ви можете користуватись даними pogodnik.com абсолютно безкоштовно, тут ви знайдете, як прогноз на довгий період, так і прогноз погоди на кожен день. Користуватись цим порталом дуже зручно. Переконайтесь у цьому самі – тут ви знайдете найточніші прогнози погоди для нашої місцевості!