Близько третини всього свого життя, кожна людина проводить відпочиваючи у ліжку. А здоровий відпочинок своєю чергою впливає на життя людини, на її настрій та самопочуття.

Кожен із нас купуючи текстиль для дому, має свої критерії для вибору. Наприклад жінки звертають особливу увагу на ті тканини, які зможуть зберегти здоров’я і красу шкіри та волосся. Чоловіки віддають перевагу зручності матеріалу, простоті догляду за ним. Для дітей обирають тканини, які не викликають алергічних реакцій. Та крім цього кожен бажає, щоб його ложе виглядало привабливо та унікально.

Постільна білизна яка додасть вишуканості у ваш інтер’єр

Однією із найбільших переваг сатину вважається його зовнішній вигляд. По-перше, ця тканина має широкий вибір матеріалів різних по щільності й кількості ниток. По друге для сатину характерний шовковистий блиск із зовнішньої сторони, це надає особливої вишуканості такому комплекту білизни. По-третє, постільна білизна сатин має декілька видів в залежності від нанесеного малюнка:

 • Однотонний;
 • Набивний;
 • Сатин 3D;
 • Страйп сатин;
 • Жаккард-сатин.

Перший варіант виконаний в одному кольорі, набивний відрізняється наявністю простого малюнка. Варіант з ефектом 3D надає малюнку об’ємності. Для страйп сатину характерно переплетення ниток зі зміною напрямків. В наслідок цього на тканині утворюються смужки які чергуються між собою. При такому переплетенні обидві сторони комплекту виглядають красиво. Жаккард-сатин досить схожий на попередній вид, проте дві сторони малюнка дещо відрізняються відтінками. А з лицьового боку наявна рельєфна фактура.

Переваги та недоліки матеріалу

Великий відсоток споживачів сатинової постільної білизни згадують про наступні його переваги:

 1. Міцність і довговічність.
 2. Зносостійкість.
 3. Гігієнічність.
 4. Сатинова тканина не мнеться.
 5. Таку постільну білизну доречно використовувати як в холодну, так і в теплу пору року.
 6. Гіпоалергенність.
 7. Привабливий зовнішній вигляд.
 8. М’якість.

Серед недоліків постільної білизни сатин виокремлюють високу ціну тканини, а також її схильність до ковзання. Саме тому при використанні такого комплекту білизни рекомендується віддавати перевагу бавовняним піжамам.

Рекомендації щодо вибору постільної білизни із сатину

Оскільки постільна білизна сатин – покупка не найдешевша, то варто обов’язково звертати увагу на наступні якості. По-перше, така тканина має мати гарну щільність і не просвічуватися. По-друге, комплект не повинен мати специфічного запаху. По-третє, всі елементи комплекту повинні бути виконані з одного кольору і матеріалу. А для того, щоб бути впевненими у своєму виборі на сто відсотків намагайтеся віддавати перевагу перевіреному виробникові. І тоді ваша постільна білизна буде радувати вас протягом довгих років.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com