Ямпіль. Підсумки тижня: початок ремонту дороги Ямпіль-Свеса, транспортні обмеження та нові витівки вандалів

До бігає до завершення другий повний тиждень жовтня. Напевно, для більшості ямпільчан він передусім ознаменувався великою кількістю вихідних. Тим не менш, він виявився багатим на події.

Редакція Ямпіль.INFO спробувала проаналізувати найважливіші події тижня, що минає.

Початок ремонту дороги Ямпіль-Свеса

Цю подію ми чекали з квітня, коли стало відомо, що на ремонт дороги місцевого значення  О191801 «Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичі» з Державного дорожнього фонду виділили 14,5 мільйона гривень. Стан дорожнього полотна на цій дорозі настільки аварійний, що 1,8 кілометра нового асфальтного покриття виглядають хоч і не панацеєю, але істотним покращенням стану однієї з головних транспортних магістралей Ямпільщини.

10 жовтня підрядна організація ПП «Шляховик Шостка» розпочала ремонт цієї дороги з ділянки, що проходить по селу Орлівка. Спочатку дорожні служби провели фрезерування дорожнього покриття та влаштування тіла дороги з щебенево-піщаної суміші, а 16 жовтня на цій дорозі з’явились перші метри нового асфальтного покриття. Поки що погода сприяє проведенню робіт.

Дорожники проводять ремонтні роботи значними темпами, а це значить, що вже на наступному тижні варто чекати початок ремонту аварійної дороги по смт Ямпіль (по вулиці 75 Гвардійської дивізії, від мосту через річку Студенок до повороту на вулицю Гагаріна).  

Відзначення Дня захисника України

На території Ямпільської громади одне з головних патріотичних свят відзначили традиційними «Козацькими забавами». Вони відбулись 14 жовтня в селі Грем’ячка  та зібрали команди з 4 населених пунктів селищної ради.

Разом з тим, зовсім мало уваги цього дня приділили військовослужбовцям, які брали та беруть участь в Антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил на сході України. Замість вшанування подвигу військовослужбовців, акцент святкування 14 жовтня був зміщений в сторону розваг.

Введення обмеження на міжрегіональні поїздки для невакцинованих ямпільчан

Ямпільчани, які не пройшли вакцинацію та не мають негативного результату тестування на COVID-19, не зможуть користуватись залізничним та автобусним транспортом, що прямує до міста Києва. З 21 жовтня таких пасажирів перестануть пускати в вагони, а регулярні та нерегулярні автобуси обіцяють суворо перевіряти.

Обмеження не торкнеться інших рейсів, що прямують з Ямполя, адже всі вони відбуваються в межах Сумської області і не підпадають під відповідну Постанову Кабінету Міністрів.

Нові витівки вандалів

На цьому тижні від рук правопорушників постраждали скульптури на території Станції юних натуралістів та конструкції «Активного парку», які були встановлені нещодавно. Ніхто з вандалів за свої дії не був притягнутий до відповідальності, а значить варто очікувати нових актів зневаги до суспільства та псування комунального майна.

2 thoughts on “Ямпіль. Підсумки тижня: початок ремонту дороги Ямпіль-Свеса, транспортні обмеження та нові витівки вандалів

  1. “Ніхто з вандалів”, ну так полицаи только и умеют, что “стричь” деньги на дорогах… Раскрывать им не выгодно! А тут палочку подняла и от 500 до 7000 положили в карман. Меньше – составим протокол!

Comments are closed.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com