Кільце для багатьох жінок є найбажанішою і затребуваною прикрасою. Сучасний асортимент даних виробів широкий і різноманітний. Моделі мають відмінності між собою, за рахунок матеріалу, наявності декору і вставки, розміру, дизайну і, звичайно ж, ціни.

кільця

Придбати кільце самостійно або отримати його в подарунок — завжди приємно. Магазин Злато зазначає, що напередодні майбутнього свята або просто так, чоловікам не потрібно ламати голову над тим, що подарувати коханій жінці або мамі. У такому випадку вибір очевидний. Розглянемо докладніше, які бувають види цих чудових прикрас.

Коктейльні моделі

В основному вони мають великі розміри, з великими вставками. Таке кільце складно не помітити на пальці. Воно виділяється, за рахунок значних розмірів і вишуканих зовнішніх ознак. Моделі виконуються з різних видів металів, можуть вміщувати різні види дорогоцінних каменів. Елегантно виглядають в поєднанні з вечірньою сукнею.

Кільця Трініті

Являють собою три переплетених вироби, можуть відрізнятися між собою відтінком золота. Сьогодні у продажу є безліч варіацій в темі Трініті, це також хороший вибір як обручальних моделей.

Печатки

Вважаються чоловічими прикрасами. Вони спочатку були створені для печатi фамільного герба на документах. Сьогодні модель є статусною і красивою прикрасою, яку рекомендується носити на лівому мізинці і на лівому безіменному пальці.

Вироби з ланцюжками

Так звані слейв-браслети — кільця, з’єднані між собою ланцюжком. Вибір прикрас різноманітний і останнім часом набуває особливої ​​популярності. Такий аксесуар воліють купити неординарні й оригінальні особистості.

Кільця з підвісками

Незвичайні і, в той же час, ніжні моделі, прикрашені мініатюрним кулоном. Підвіска буває у вигляді краплі, ключа, серця, каменю та ін. При русі руки, кулони ворушаться і видають характерний звук, тим самим залучаючи сторонні погляди.

Незамкнуті моделі кілець

Сьогодні в тренді такі кільця, форма яких повторює форму Бенгл (незамкнутих браслетів на руку). Моделі, інкрустовані дорогоцінними каменями, виглядають особливо вишукано і елегантно. За рахунок варіювання розміру, це кращий варіант для подарунка.

Моделі на кілька пальців

Оригінальні вироби для неординарних особистостей. Ціна на такі прикраси висока, за рахунок кропіткої роботи ювелірного майстра. Представляючи собою цікаву конструкцію, кільце надягає на два і навіть на три пальці.

кільце

Магазин Zlato рекомендує порівняти всі моделі, які сподобалися, перш, ніж зробити остаточний вибір. Також спочатку варто ознайомитися з варіантами по фото та вказаним характеристикам.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com