На тлі чуток про відмову ПП «Броус» обслуговувати Ямпіль, сміття в селищі збирав комунальний трактор

Сьогодні, 22 жовтня, послугу з вивозу твердих побутових відходів мешканцям смт Ямпіль надавали за допомогою трактора, який перебуває у комунальній власності Ямпільської селищної ради.  До збору відходів були залучені і працівники селищної ради.

Жодних офіційних пояснень ситуації на офіційному сайті органу місцевого самоврядування на даний час немає, не відповідають і контактні телефони ПП «Броус». Працівники, які брали участь у зборі сміття, не виключають, що таким чином послуга надаватиметься і надалі.

Перебої з вивозом твердих побутових відходів розпочались в Ямполі 20 жовтня, коли спеціалізована техніка не забрала сміття з багатоповерхових будинків та магазинів. В Ямпільській селищній раді пояснили ситуацію технічними причинами і запевнили, що відходи заберуть в п’ятницю. Це породило чимало чуток, що ПП «Броус» відмолюється обслуговувати абонентів в смт Ямпіль, але жодних офіційних підтверджень вони не мали.

Сьогодні, 22 жовтня, на збір побутового сміття вирушив трактор, який перебуває у комунальній власності Ямпільської селищної ради (за нашою інформацією, до останнього часу він перебував в оренді ТОВ «Водолій БС», а нещодавно був переданий Ямпільській станції юних натуралістів). Так, як збір відходів проводився не за усталеним графіком, щонайменше декілька мешканців багатоповерхівок не змогли скористатись послугою. Крім того, люди не розуміють, кому тепер мають сплачувати за вивіз сміття.  

Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету Ямпільської селищної ради від 12.07.2021р. №114 «Про визначення  виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території Ямпільської селищної ради», виконавцем послуг з вивезення побутових відходів є ПП «Броус», яке зареєстроване в м. Шостка.

7 thoughts on “На тлі чуток про відмову ПП «Броус» обслуговувати Ямпіль, сміття в селищі збирав комунальний трактор

  1. Всё хорошо, только нужно людей предупреждать, что трактор будет ехать вместо 11-13.00, а в 9.10 именно по нашей улице…. Что бы коты и собаки не растягивали мусор по улице, эго к этому времени просто никто не успел выставить….

    1. Нашекраевские тугодумы, вывозите мусор сами бесплатно, не надо с людей деньги вымагать. А дальше сортируйте и продавайте на переработку. И деньги будете получать и природу не буде засорять мусором на свалке, и людей злить не будете.

  2. Сил нету терпеть такую организацию сбора мусора, не могу “сдать мусор” уже вторую пятницу так как не успеваю выставить,если поставить с утра коты поразрывают пакеты(что уже наблюдалось) плачу регулярно за троих. Повезем на мусорку сами. При водолее сбор был по времени, все было четенько. Возмущению нет предела.

  3. Надо звонить мусорам. Пусть мусор вывозят, хоть какая-то будет польза!

  4. Многие не подписывали никакие договора . Исполком решил – пусть и платит . Нет подписи – нет оплаты !

Comments are closed.

Site Protection is enabled by using WP Site Protector from Exattosoft.com