Якщо вам потрібно придбати якісний автомобіль, то вам обовязково слід звернути увагу на автомобільний бренд CUPRA, який стрімко розвивається і завойовує український ринок.

Переваги CUPRA не лише у якості транспортних засобів, їх дизайні та вигідних умовах придбання. Найбільша перевага цього бренду полягає у тому, що він думає про своїх клієнтів, пропонуючи їм найкращі умови співпраці.

Великою перевагою бренду є програма CUPRA Assistance, яка зацікавить практично кожного автовласника. Як відомо, на наших дорогах можливі будь-які складні ситуації, автомобілі навіть найвищої якості можуть не витримати стану наших доріг, якості палива і інших неприємних моментів, з якими вони жодним чином не зіткнуться в країнах Європи, чи США. Щоб захистити своїх клієнтів від неприємностей на дорогах компанія CUPRA запровадила власну програму
CUPRA Assistance.

Сенс програми CUPRA Assistance заключается у тому, що протягом двох років з моменту придбання транспортного засобу, компанія CUPRA бере відповідальність за всі випадки, які можуть статися з вами на дорогах. Іншими словами, ви завжди маєте можливість розраховувати на допомогу від компанії CUPRA.

Якщо допомогу вашому транспортному засобу можна надати прямо на дорозі, то фахівці
CUPRA на дадуть її на місці, якщо ж потрібна більш складні рішення, то за програмою
CUPRA Assistance ваш транспортний засіб абсолютно безкоштовно доставлять до
найближчого сервісного центру CUPRA на евакуаторі.

Погодьтесь, це дуже приємно, коли ти відчуваєш себе захищеним на автодорозі і розумієш, що тобі завжди допоможуть кваліфіковані спеціалісти.