Ямпіль. Підсумки тижня: запровадження «червоної зони» та чергова сміттєва криза

Добігає до завершення третій повний тиждень жовтня. Для ямпільчан він ознаменувався посиленням карантину та новими правилами поїздок до міста Києва. Знову нагадали про себе і комунальні проблеми.

Редакція Ямпіль.INFO спробувала проаналізувати найважливіші події тижня.

Невакцинованим ямпільчанам стало складніше і дорожче добиратись до Києва

В четвер, 21 жовтня, почали діяти нові правила міжрегіональних пасажирських перевезень. Відтепер для того, щоб скористатись послугами залізничного та автобусного транспорту, який з’єднує декілька областей, потрібно мати не лише квиток, а і документ, що підтверджує вакцинацію від COVID-19. Альтернативний варіант – негативний результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тест.

Перші дні поїздок за новими правилами показали, що провідники швидкісних електричок Зернове-Київ-Зернове суворо стежать за наявністю необхідних документів. Тож сісти на електричку з платформи Івотка вдалось не всім ямпільчанам. Не пускали невакцинованих пасажирів до вагонів і на вокзалі в місті Києві, але там пасажирам пропонували пройти тестування на COVID-19 прямо в приміщенні вокзалу. Коштувала така послуга 350 гривень.

Запровадження карантинних обмежень «червоної зони»

З суботи, 23 жовтня, Ямпіль, як і вся Сумська область, перейшов до «червоної зони» карантинних обмежень. Для пересічних ямпільчан це означає, що вони не зможуть користуватися послугами кафе, рядом непродуктових магазинів та спортзалів.

Навчальний процес для учнів старших класів буде проводитися лише у школах, які мають 100% показник вакцинування вчителів. Але зараз невідомо, коли діти повернуться за парти після канікулів, адже Ямпільська селищна рада обговорює можливість відтермінування початку опалювального сезону в навчальних закладах.

В Ямполі знову перебої з вивозом сміття

Вдруге за рік в селищі відбувається зміна надавача послуг з вивозу твердих побутових відходів. З 1 серпня послугу, замість ТОВ «Водолій БС», почало надавати шосткинське підприємство ПП «Броус». Але 20 жовтня, з невідомих причин, техніка ПП «Броус» не виїхала в Ямпіль, 22 жовтня сміття в селищі збирали за допомогою трактора, що перебуває у комунальній власності Ямпільської селищної ради.  

23 жовтня стало відомо про наміри селищної влади створити власне комунальне підприємство для надання послуг вивозу твердих побутових відходів. Планується, що нова структура отримає з селищного бюджету дотацію в розмірі 175 тисяч гривень.

1 thought on “Ямпіль. Підсумки тижня: запровадження «червоної зони» та чергова сміттєва криза

  1. спасибо за материал) по поводу коронавируса конечно цирк. А как же вакцинация?)) Опять приехали туда, откуда начали) Позор)

Comments are closed.

error: Content is protected !!