В Ямполі розпочався ремонт дороги по вулиці 75 Гвардійської дивізії (фоторепортаж)

Підрядна організація ПП «Шляховик Шостка» проводить ремонт сумнозвісного підйому на початку дороги Ямпіль-Свеса

На цій ділянці, що проходить вулицею 75 Гвардійської дивізії в смт Ямпіль, планують покласти 290 метрів нового асфальтного покриття. Зазначений відрізок дороги потрапив в план ремонтів на поточний рік за запитом депутатів селищної ради О. Соломко, Р. Доценко та О. Гарбузова. Кошти на середній поточний ремонт були закладені ще у березні, але, через затягування тендерних процедур, дорожні служби змогли приступити до ремонту лише сьогодні.

Зараз на аварійній ділянці проводяться підготовчі роботи. Дорожники знімають верхній шар асфальтного покриття і готуються до влаштування насипу з піщано-щебеневої суміші, після чого на дорозі почнуть укладати два шари суцільного асфальтного покриття.

До речі, роботи не перешкоджають руху транспортних засобів. Автомобілі, що рухаються з боку Свеси, мають змогу проїхати прямо по ділянці, що ремонтується. Для автомобілів з боку Ямполя облаштований об’їзд через вулицю Травневу (дорожники спеціально провели грейдування ґрунтової дороги, що з’єднує Травневу та вулицю 75 Гвардійської дивізії).