Ямпіль. Підсумки жовтня: Довгоочікуваний ремонт дороги Ямпіль-Свеса, «червона зона» та демарш «Броусу»

Добігає до завершення другий місяць осені. В Ямполі він був багатим на важливі події.

Редакція Ямпільського інформаційного агентства спробувала проаналізувати, які головні зміни  приніс ямпільчанам жовтень.   

Ремонт 1,8 км дороги Ямпіль – Свеса

Цю подію ми чекали з березня, коли стало відомо, що на ремонт дороги місцевого значення  О191801 «Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичі» з Державного дорожнього фонду виділили 14,5 мільйона гривень. Стан дорожнього полотна на цій дорозі настільки аварійний, що 1,8 кілометра нового асфальтного покриття виглядають хоч і не панацеєю, але істотним покращенням стану однієї з головних транспортних магістралей Ямпільщини.

Початок ремонтних робіт декілька разів відкладався через затягування тендерних процедур. Коли роботи вчергове відклали на осінь, у жителів Ямпільщини виникли сумніви, що дорожні служби встигнуть провести роботи до кінця року. Фактично б це означало, що кошти, що були виділені на ремонт дороги, повернуться до Державного бюджету.

Але, на щастя, цього не трапилось – підрядна організація ПП «Шляховик Шостка» встигла ще до кінця жовтня покласти нове асфальтне покриття як на ділянці по селу Орлівка, так і по вулиці 75 Гвардійської дивізії в Ямполі. Зазначимо, що погода сприяла дорожникам і роботи проводились, хоч і наприкінці жовтня, але без значних опадів.

ПП «Шляховик Шостка» залишилось провести влаштування узбіч та нанести дорожню розмітку на відремонтовані ділянки дороги. Очевидно, що роботи по насипанню узбіч менш залежні від погодних умов, а тому можемо розраховувати, що весь комплекс робіт на дорозі О191801 «Ямпіль – Свеса – Марчихина Буда – Княжичі»  буде проведено якісно.

Запровадження «червоної зони»

23 жовтня Ямпіль, як і вся Сумська область, перейшов до «червоної зони» карантинних обмежень. В Ямполі це призвело до припинення роботи кафе, ряду непродуктових магазинів та навчальних закладів. Останні спочатку закрили на канікули, а потім було прийнято рішення про перехід на дистанційну форму навчання.

Карантинні обмеження вплинули і на міжрегіональні пасажирські перевезення. З 21 жовтня почали діяти нові правила поїздок з Ямполя до міста Києва, які передбачають обов’язкову наявність документу, що підтверджує вакцинацію від COVID-19. Альтернативний варіант – негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тест.

Провал сміттєвої авантюри

20 жовтня ПП «Броус» з міста Шостка припинив надавати послуги з вивозу твердих побутових відходів в смт Ямпіль. Як повідомила Ямпільський селищний голова Ольга Губар, відповідний лист-відмова надійшов на адресу Ямпільської селищної ради. Щоб не залишити Ямпіль без вивозу сміття, селищна рада зібрала комісію з ТБНС і ухвалила рішення, що дозволяє здійснювати вивіз відходів комунальним трактором за кошти бюджету.

Іншими словами, спроба нової селищної влади завести на ямпільський ринок житлово-комунальних послуг шосткинське підприємство, завершилась провалом. Більше того, відмова ПП «Броусу» поставила Ямпільську селищну владу у тупик: після такого скандалу в Ямпіль не наважилось би зайти жодне підприємство з сусідніх населених пунктів, а вступати в перемовини з ТОВ «Водолій БС» влада не готова навіть в такій ситуації. Тож єдиний вихід з ситуації – створення власного підприємства для вивозу сміття.

Комунальне підприємство «Ямпільське» було створене 27 жовтня і, на перший погляд, це виглядає досить слушним рішенням. Якби не одне «але», створення комунального підприємства вже обійшлось бюджету Ямпільської селищної ради, який і так має величезну діру, в 175 тисяч гривень і, скоріш за все, це лише початок.

Ямпіль хочуть залишити без «юннатів»

Ямпільська станція юних натуралістів може вже найближчим часом втратити статус позашкільного навчального закладу. Нова влада селища бачить «юннати» виключно ботанічним садом. Як повідомив начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради Олег Проценко, відповідні консультації вже тривають.

Продовження скорочень

З комунальних закладів культури та освіти буде звільнено ще семеро працівників. За рішенням промерської більшості депутатів Ямпільської селищної ради, з Ямпільської станції юних натуралістів буде звільнено 4 працівники, з Ямпільської центральної публічної бібліотеки – 3.

Подорожчання автобусних квитків

Вже в перші дні жовтня відбулось подорожчання автобусних квитків на приміських маршрутах, а з 13 жовтня відбулось відчутне підвищення вартості і на маршрутах, що з’єднують Ямпіль з обласним центром. Причина подорожчання квитків –  різке підняття вартості на скраплений газ, який використовують перевізники. До речі, ціна на це паливо продовжує рости, а значить автобусні квитки можуть здорожчати і в листопаді.

Перспектива ремонту «другої» школи

Однією з найприємніших новин жовтня стала новина про те, що Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 потрапила до програми «Велике будівництво» на 2022 рік.

За словами Ямпільського селищного голови Ольги Губар, на ремонт школи може бути виділено 35-37 мільйонів гривень з Державного бюджету. Проект реконструкції закладу передбачає міні-котельню на альтернативних видах палива, термомодернізацію всіх будівель, упорядкування території (стадіону, доріжок, зон відпочинку), капітальний ремонт поверхів, заміну віконних та дверних блоків і заміну електропроводки.

З одного боку, це означає, що Ямпільська громада може отримати заклад освіти з сучасними умовами навчання, який стане окрасою нашого населеного пункту, а з іншого – включення закладу до програми «Велике будівництво» може означати, що селищна влада взяла на себе зобов’язання скоротити всі інші заклади освіти вище початкової школи, щоб навчання проводилось в одній школі.

До речі, за інформацією Ямпільської селищної ради, в 6 загальноосвітніх закладах громади навчається 727 учнів. При цьому, 556 з них (або 76,5%) – це учні двох шкіл Ямполя. Тож скорочення мережі закладів в умовах недофінансування виглядає найближчою перспективою.

Нові – старі старости

Ямпільський селищний голова Ольга Губар прийняла рішення залишити на посадах старост укрупнених старостинських округів своїх представників, які працювали там з грудня минулого року. Збір підписів за запропоновані кандидатури не викликав труднощів, а депутати селищної ради затвердила нових-старих старост без жодного обговорення.

Воздвиженський укрупнений старостинський округ знову очолила  Горбачова Оксана Олегівна, Шатрищенський старостинський округ – Каланчук Галина Анатоліївна, Усоцький старостинський округ – Сенченко Валентина Яківна, Степненський старостинський округ – Помошнік Любов Іванівна, Імшанський старостинський округ – Демич Валентин Михайлович.    

Всі старости отримали одноголосну підтримку сесійної зали, окрім старости Шатрищенського старостинського округу Галини Каланчук. За її кандидатуру не проголосувало двоє депутатів – представників Шатрищ. Один з них – Володимир Каланчук утримався, бо запропонована кандидатура на посаду старости є його дружиною і у разі голосування у нього виникав конфлікт інтересів. Ще один депутат з Шатрищ Геннадій Ніконов не голосував, бо до нього не прийшли люди, що збирали підписи на підтримку вищевказаної кандидатури.

2 thoughts on “Ямпіль. Підсумки жовтня: Довгоочікуваний ремонт дороги Ямпіль-Свеса, «червона зона» та демарш «Броусу»

  1. Интересно было прочитать статью. Очень объемный и разноплановый анализ автора. Что касается старосты Шатрищ, то если я правильно помню, на выборах еще председателей сельских советов, куда баллотировались она и Никонов, за нее проголосовало подавляющее количество жителей. Вот он, видимо, и не успокоится никак…

Comments are closed.