Вмикають пізно, а вимикають рано: ямпільчани обурені роботою вуличного освітлення (відео)

На початку листопада в Ямполі темно вже близько 17 години, а вуличне освітлення в селищі вмикають не раніше 19:00. Аналогічна ситуація зранку, коли ліхтарі вимикають о 5 годині ранку, а світанок наступає близько сьомої години ранку.

З переходом на «зимовий час», який відбувся в ніч з 30 та 31 жовтня, проблема стала ще більш гострою. При цьому світловий день в селищі буде ще скорочуватись.

Ямпільчани, які прямують до першого «сумського» автобуса, чи на ранкову електричку, вимушені робити це у суцільній темряві. Без жодного працюючого ліхтаря очікують жителі Ямполя і вечірній автобус Суми-Свеса.

Проблему піднімали ще на початку осені, тоді селищна влада відкоригувала графік роботи вуличного освітлення, але з того часу світловий день в селищі скоротився на декілька годин.

4 thoughts on “Вмикають пізно, а вимикають рано: ямпільчани обурені роботою вуличного освітлення (відео)

  1. Это центр, а как по остальным улицам, не хочет голова громады пройтись ? Мало того что дорога, можно ноги поломать,так и темнота еще

    1. Надоели уже со своими отключениями , у детей дистанционнка а вы им просто не даёте возможность учится

  2. Хотела спросить у депутата Н.Рябухи почему по Бандаровке в 5 утра темнотища по улице? Или тоже в банде лицемерки и интригантки Губарьши и интересы тех кто выбирал на 120 месте?

Comments are closed.