1-3 травня молодіжна організація «Молодь Ямпільщини» провела традиційну весняну військово-спортивну гру «Зірниця». Цього року вона відбулась в лісах біля села Усок та була присвячена  68–ії  річниці з Дня перемоги.

«Зірниця» розпочалась фут-квестом до місця проведення гри, під час якого учасники подолали 8-ми кілометровий маршрут, орієнтуючись по карті.  Там вони об’єднались в два загони: «Патріоти» (командир А. Бондарь) та «За Батьківщину!» (командир В.Тищенко) та розійшлись в різні сторони лісу, де побудували та замаскували свої табори. «Війна» розпочалась опівночі – на пошуки ворожого табору вирушили розвідувальні групи загонів. Першими виявити табір суперників вдалось команді «Патріоти», проте вже через годину і їх табір був знайдений. Обидва загони до світанку вели активні бойові дії – нападаючи на «ворогів» та захищаючи власний табір. Після нетривалого відпочинку «війна» продовжилась і наступного дня. Взагалі, за три дні протистояння загонам вдалось здійснити по декілька десятків успішних атак та захистів табору.

Цьогорічна гра була сповнена великою кількістю додаткових конкурсів, за які загони отримували залікові бали. Зокрема, учасники грали в футбол та волейбол, змагались в підтягуванні, стрільбі з пневматичної зброї та конкурсі малювання плакатів – бойових листівок. У підсумку вийшла надзвичайно цікава та захоплива гра, а перемога з мінімальною різницею лише в один бал дісталась команді «За Батьківщину».

error: Content is protected !!